سئوال از وزیر نیرو درباره برداشت شن از رودخانه‌های گیلان

نماینده مردم شهرستان‌های لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی گفت: از وزیر نیرو در مورد برداشت شن از رودخانه‌های استان و فروش آنها سئوال می‌کنم و باید ببینیم که حراج شن در گیلان به نفع چه کسانی است.

سئوال از وزیر نیرو درباره برداشت شن از رودخانه‌های گیلان

گیلان خبر : یرج ندیمی بعد از ظهر امروز در جلسه توسعه شهرک‌های صنعتی شرق گیلان در فرمانداری این شهرستان با بیان اینکه شهرک صنعتی دوم لاهیجان در روستای تموشل در حال ساخت است، اظهار کرد: این شهرک در زمینی به مساحت تقریبی 15 هکتار ساخته می‌شود و تمام زمین‌ها از مردم و دولت اخذ شده و در هفته دولت عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه شهرک‌های صنعتی مهدی آباد و نوروزمحله سیاهکل از سوی شهرک صنعتی در دستور کار مطالعاتی قرار گرفته، افزود:کار مطالعاتی برای ساخت شهرک معدنی در سیاهکل در حال بررسی است.

نماینده مردم شهرستان‌های لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برداشت‌های غیرمجاز شن از رودخانه‌های استان گیلان گفت:ما باید ببینیم که حراج شن در گیلان به نفع چه کسانی است و چرا این رودخانه‌ها تحویل اشخاص داده شده‌اند.

ندیمی با بیان اینکه باید مشخص شود که در طول چند سال چقدر رودخانه تحویل اشخاص داده شده است، خاطرنشان کرد: فردا از وزیر نیرو در مورد آب منطقه‌ای گیلان و برداشت شن از رودخانه‌های استان و فروش آنها سئوال می‌کنم.

وی با اشاره به شرکت سیمان دیلمان و حمل سیمان از جاده ازبرم به لاهیجان افزود: در آینده جاده مشهور ازبرم به لاهیجان به دلیل اینکه در مسیر سیاهکل به لاهیجان قرار دارد باید تعریض شود.

کد مطلب: 2730

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر