پلیس افتخاری در گیلان جذب می‌شود

فرمانده انتظامی گیلان گفت: پلیس گیلان به منظور تامین نیروی انسانی خود و بهره‌گیری از مشارکت‌های مردمی در تحکیم، توسعه نظم و امنیت اجتماعی از بین افراد داوطلب و واجد شرایط پلیس افتخاری جذب می‌کند.

 پلیس افتخاری در گیلان جذب می‌شود

گیلان خبر : سردار ابراهیم قائد رحمتی بعد از ظهر امروز در مراسم تجلیل از خبرنگاران  با اشاره به اینکه امنیت عمومی از مهم‌ترین نیازهای جامعه به شمار می‌رود، اظهار کرد: نقش وسایل ارتباط جمعی بسیار برجسته و بی‌بدلیل است.

وی تلاش خبرنگاران در راستای ایجاد نظم و امنیت به ویژه امنیت ذهنی را مورد تاکید قرار داد و افزود: نعمت امنیت و آگاهی بدون دانشتن اطلاعات و اخبار به روز مشکل است.

فرمانده انتظامی گیلان با تاکید بر اینکه رسانه و مطبوعات پل ارتباطی بین مردم و دستگاه‌های دولتی هستند، تصریح کرد: اصحاب رسانه به عنوان نبض تپنده عمل می‌کنند.

قائد رحمتی با اشاره به نقش دشمن شناسی اصحاب رسانه به عنوان دیده بانان واقعی در عرصه جنگ نرم،گفت:خبرنگاران با هوشیاری و آگاهی عمل موضوعات را رصد می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: اصحاب رسانه هرگونه طرح و نقشه که توسط دشمنان برای ملت ایجاد می‌شود را با پدافند مناسب خنثی می‌کنند.

فرمانده انتظامی گیلان با تاکید بر اینکه امروز خبرنگاران باتفکر و اندیشه صحیح عمل می‌کنند،گفت: خبرنگاران جبهه خودی را به طور کامل مورد حمایت قرار می‌دهند و در صف واحد تقابل با دشمنان هستند.

قائد رحمتی با اشاره به تولید و ارسال 500مورد خبر به سایت‌ها و خبرگزاری‌ها  توسط فرماندهی انتظامی گیلان در 4 ماهه نخست امسال، خاطرنشان کرد: فرماندهان انتظامی گیلان در این مدت 743 مورد مصاحبه داشته‌اند.

وی با بیان اینکه از این تعداد مصاحبه 101 مورد در روزنامه‌های سراسری به چاپ رسیده است، افزود: مصاحبه فرماندهان استان  ما در صدا و سیما به تفکیک رادیو تلویزیون سه هزار و 741 دقیقه و سه هزار و 823 دقیقه است که جمعا هفت هزار 564 دقیقه  بود.

فرمانده انتظامی گیلان گفت: پلیس گیلان به منظور تامین نیروی انسانی خود و بهره‌گیری از مشارکت‌های مردمی در تحکیم، توسعه نظم و امنیت اجتماعی از بین افراد داوطلب و واجد شرایط در امورات مربوط به پیشگیری، راهنمایی رانندگی،آگاهی، مبارزه بامواد مخدر، اطلاعات و امنیت عمومی با در نظر گرفتن شرایط عمومی واختصاصی پلیس افتخاری جذب می‌کند.

کد مطلب: 2754

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر