عدم حضور شهردار رشت در مراسم تودیع و معارفه سرپرست شهرداری

مراسم معارفه سرپرست شهرداری رشت برگزار شد

مراسم معارفه فرامرز جمشیدپور سرپرست شهرداری رشت با حضور جمعی از اعضای شورای ومدیران شهرداری رشت برگزار شد.

مراسم معارفه سرپرست شهرداری رشت برگزار شد

گیلان خبر: در ابتدای مراسم رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به برکناری شهردار رشت اظهار داشت: انتظار می‌رفت شهردار رشت در این مراسم حضور داشته باشند اما به علت حضور وی در محل تدریسش در دانشگاه، معارفه سرپرست جدید شهرداری رشت بدون حضور وی برگزار شد.

مسعود کاظمی افزود: ضمن تقدیر از تلاشهای ثابت قدم برای سرپرست شهرداری رشت آرزوی توفیق در خدمت رسانی به شهر و شهروندان را دارم .

وی با بیان اینکه چند توصیه به سرپرست شهرداری رشت دارم ادامه داد: با توجه به مشکلات موجود و بدهکاریهایی که شهرداری رشت با آن مواجه است از همکاران شهرداری رشت تقاضا دارم با سرپرست شهرداری رشت جهت رفع مشکلات و کاستی ها همراه باشند.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه پرداخت مطالبات پرسنل و پیمانکاران شهرداری رشت مورد توجه سرپرست شهرداری رشت باشد تصریح کرد: تاخیر در پرداخت مطالبات پیمانکاران و پرسنل زحمتکش شهرداری رشت از دغدغه های شورای چهارم می باشد و امیدوارم هر چه سریعتر برطرف شود.

وی با اعلام اینکه پایان دادن به پروژه های نیمه تمام شهرداری از جمله انتظاراتی است که از سرپرست شهرداری رشت دارم گفت: از جمشیدپور تقاضا دارم از اجرای اقداماتی که منجر به تحمیل هزینه به شهرداری و شهر خواهد شد اجتناب کند.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت عدم ثبات مدیریتی در شهرداری رشت را از دیگر مشکلات فعلی دانست و اذعان کرد: متاسفانه طی ماههای اخیر اتفاقاتی بدی رقم خورد و عدم ثبات مدیریت در شهرداری رشت موجبات نگرانی پرسنل شهرداری رشت شده بود.

این مسئول احترام به پیشکسوتان شهرداری را امری ضروری دانست و گفت: از سرپرست شهرداری رشت تقاضادارم تا نهایت احترام را نسبت به بازنشستگان و ارباب رجوع مدنظر قرار دهد و آرزو دارم قانونی تدوین شود که طی آن پرسنل شهرداری رشت با رای خود شهردار را انتخاب کنند.

گفتنی است پس از استیضاح محمدعلی ثابت قدم شهردار رشت در جلسه صبح امروز شورای شهر رشت، فرامرز جمشیدپور معاون عمرانی شهردار رشت با حفظ سمت و با رأی اکثریت اعضای شورا به عنوان سرپرست شهرداری رشت منصوب و معارفه شد.


منبع: 8دی

 

 

کد مطلب: 27738

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر