سخنگوی شورای شهر رشت:

رسانه ها از شایعه پراکنی در مورد مرگ مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری خودداری کنند

سخنگوی شورای اسلامی رشت گفت: به دنبال درگذشت ناگهانی مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری، رسانه‌های گیلان از انتشار هر مطلبی در این باره که موجب تشویش افکار عمومی می‌شود، پرهیز کنند.

رسانه ها از شایعه پراکنی در مورد مرگ مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری خودداری کنند

گیلان خبر: سخنگوی شورای اسلامی رشت گفت: به دنبال درگذشت ناگهانی مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری، رسانه های گیلان از انتشار هر مطلبی در این باره که موجب تشویش افکار عمومی می شود، پرهیز کنند.

به گزارش گیلان خبر فاطمه شیرزاد ضمن عرض تسلیت از سوی تمامی اعضای شورای اسلامی شهر رشت به بازماندگان به ویژه همسر و تنها فرزند مرحوم سیامک دوستدار، همگان به ویژه اصحاب رسانه های ارتباط جمعی استان را به رعایت موازین اخلاقی در مورد این دعوت کرد.

وی ادامه داد: براین اساس باید با تأمل و اندکی صبر منتظر اعلام نتایج کارشناسی شده از سوی مسئولان مربوطه بود و از دامن زدن و انتشار هرگونه خبر در این باره تا روشن شدن حقیقت خودداری کرد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه تحقیقات پزشکی قانونی بر روی پیکر مرحوم دوستدار از صبح یکشنبه ۳۱ فروردین ماه سال جاری آغاز خواهد شد، اظهار امیدواری کرد که تحقیقات مسئولان هر چه سریعتر به نتیجه برسد تا شایعات ایجاد شده درباره مرگ مرموز مدیرعامل پر تلاش سازمان پسماند شهرداری رشت از میان برود.

وی با بیان اینکه از مرحوم دوستدار تنها یک پسر به یادگار مانده است، یادآور شد: اعضای شورای اسلامی رشت ضمن همدردی با بازماندگان مرحوم دوستدار از درگاه ایزد منان برای آن روح تازه درگذشته طلب آمرزش و مغفرت الهی داشته و برای خانواده وی نیز صبر و شکیبایی را آرزو می کنند

کد مطلب: 28

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر