امام‌جمعه موقت رشت:

نمایندگان ملت شجاعانه در برابر دشمنان وارد عمل شوند

امام‌جمعه موقت رشت گفت: نمایندگان باید در برابر دشمنان باصلابت و شجاع بوده و در بزنگاه‌ها وارد عمل شوند و جلوی زیاده‌خواهی‌های دشمن را بگیرند.

نمایندگان ملت شجاعانه در برابر دشمنان وارد عمل شوند

گیلان خبر: حجت‌الاسلام‌والمسلمین اسماعیل پوررضا امروز در خطبه نماز عید فطر رشت در مصلا امام خمینی (ره) این شهر بابیان اینکه پرداخت زکات بدون انجام واجبات به‌ویژه نماز موردقبول درگاه حق قرار نمی‌گیرد اظهار کرد: زکات باعث پیشگیری از بلایا می‌شود و زکات مالی موردقبول است که از راه حلال کسب‌شده باشد.

وی بابیان اینکه ما ملتی هستیم که به خاطر استقلال در مقابل قلدرهای عالم ایستاده‌ایم تصریح کرد: هدف آمریکا ساختن امپراطوری مستبد در سطح جهان برای قدرتمندتر شدن است که بهانه توسعه علم جان هزاران نفر بی‌گناه را می‌گیرد.

امام‌جمعه موقت رشت پیشرفت ایران را مایه سربلندی کشورهای همراه و دوستداران انقلاب اسلامی دانست و افزود: اقدام سپاه نه‌تنها در جهت انتقام گرفتن از داعشیان مؤثر واقع شد بلکه باعث همبستگی بیشتر بین ایران و کشور سوریه شد.

پوررضا با تأکید بر اینکه نباید با تکیه‌بر تعریفی که جامعه غرب از حقوق بشر به جامعه جهانی ارائه می‌دهد اجازه دهیم ایران، کشوری تروریستی در دنیا معرفی شود گفت: در مذاکرات برجام بار دیگر به همگان اثبات شد که آمریکا پای عهدهای خود با ایران نمی‌ایستد.

وی افزود: آمریکایی‌ها از نفوذ ایران در منطقه می‌ترسند و تا به امروز با اجرای رهنمودهای مقام معظم رهبری و همراهی مردم و مسئولان دشمنان از منطقه بیرون رانده می‌شوند.

خطیب نماز عید فطر رشت با اشاره به اینکه نمایندگان مجلس نمایندگان ملت هستند گفت: نمایندگان باید در برابر دشمنان باصلابت و شجاع بوده و در بزنگاه‌ها وارد عمل شوند و جلوی زیاده‌خواهی‌های دشمن را بگیرند.

پورررضا با تأکید بر انجام برنامه‌ریزی بهتر توسط دولت برای رفع مشکلات مردم بیان کرد: پیشرفت دولت در مسائل مختلف پیشرفت نظام و مردم است و همه باید برای آبادی ایران اسلامی تلاش کنیم.

منبع: فارس

کد مطلب: 28260

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر