امام جمعه چابکسر:

حمله موشکی ایران هشداری برای حامیان تروریست‌ها است

امام‌جمعه چابکسر با اشاره به عملیات تروریستی اخیر تهران گفت: حمله موشکی سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران به مقر تروریست‌ها در سوریه هشداری برای حامیان تروریست‌هاست.

حمله موشکی ایران هشداری برای حامیان تروریست‌ها است

گیلان خبر: حجت‌الاسلام محمود کشاورز در خطبه‌های نماز عید فطر بخش چابکسر اظهار کرد: عید سعید فطر بزرگ‌ترین عید مسلمانان است.

وی پرداخت زکات فطریه را موجب قبولی اعمال انسان‌ها دانست و افزود:  عید فطر بسیار بافضیلت بوده و شکرانه یک ماه روزه‌داری انسان‌ها است و امید است کسب خوبی‌هایی که در ماه رمضان تمرین کردیم را نباید فراموش کنیم.

امام‌جمعه چابکسر با بیان اینکه نماز سیئات را از بین می‌برد و با وضو و طهارت بودن موجب برکت زندگی می‌شود افزود: ظهور امام زمان (عج) عید بزرگ مسلمانان و عزت اسلام است.

 وی با اشاره حوادث اخیر تروریستی در تهران اظهار کرد: این اقدام کور هرچند باعث داغدار شدن خانواده شهدای این حادثه شد اما حس اتحاد و همدلی را در مردم کشورمان برانگیخت.

امام‌جمعه چابکسر با اشاره به اینکه نیروهای امنیتی با هوشیاری کامل برای امنیت کشور تلاش می‌کنند، افزود: سربازان گمنام امام زمان (عج) با همراهی نیروی انتظامی، سپاه پاسداران،  بسیج و ارتش آماده دفاع از سرزمینمان هستند و هر توطئه‌ای را در نطفه خفه می‌کنند.

وی حمله موشکی سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران به مقر تروریست‌ها در سوریه اشاره کرد و گفت: این حمله به‌تلافی عملیات تروریستی اخیر تهران صورت گرفت و هشداری به حامیان تروریست‌هاست.


منبع: فارس

کد مطلب: 28261

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر