امام‌جمعه بندرانزلی:

اهانت به مسئولان کشور از نقشه‌های شوم دشمنان است

امام‌جمعه بندرانزلی بابیان اینکه اهانت به مسئولان کشور از نقشه‌های شوم دشمنان است گفت: اظهارات نسنجیده برخی از مسئولان می‌تواند سطح آنان را تنزل دهد.

اهانت به مسئولان کشور از نقشه‌های شوم دشمنان است

گیلان خبر: حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید عبدالجواد شمس‌الدین امروز در خطبه‌های نماز عید سعید فطر با تأکید بر لزوم حفظ بیش‌ازپیش وحدت در کشور در شرایط حساس کنونی اظهار کرد: مشکلات فراوانی در کشور وجود که باید با حفظ وحدت و یکدلی حل شود و این کار فقط مربوط به برخی افراد و یا دولت نیست.

وی با اشاره به فتنه‌گری‌های شیطانی تازه به دوران رسیده‌هایی چون دولت آل سعود افزود: دشمن به دنبال ایجاد تفرقه در بین مردم و مسئولان و دوقطبی کردن جامعه است و مردم باید با توکل بر خدا و تبعیت از مقام معظم رهبری دشمنان را ناکام بگذارند.

امام‌جمعه بندرانزلی تصریح کرد: انتقاد با بی‌حرمتی و اهانت فرق می‌کند و مدنظر قرار ندادن جایگاه شخصیت‌ها کار پسندیده‌ای نیست و حتی رهبر معظم انقلاب نیز آن را تأیید نمی‌کند.

وی با تأکید بر لزوم حفظ جایگاه و حرمت مسئولان در نظام مقدس جمهوری اسلامی بیان کرد: مسئولان نیز باید در اظهارات و مواضعشان به‌گونه‌ای رفتار کنند و حرف بزنند که منافع ملی، روحیه انقلابی و تقویت نظام اسلامی خدشه‌دار نشده و حرمت و اقتدار نظام حفظ شود.

 شمس‌الدین تأکید کرد: مسئولان نیز باید توجه کنند کنایه زدن به دستگاه‌های نظام مانند سپاه هم کار شایسته‌ای نیست و هیچ‌کس آن را نمی‌پسندد، مواضع و اظهارات نسنجیده برخی از مسئولان می‌تواند سطح آن‌ها را تنزل دهد، حرمت امامزاده را متولی آن نگه می‌دارد و مردم و مسئولان نظام آگاه باشند که قرار دادن رهبری در مقابل دولت از اهداف دشمنان است.

 امام‌جمعه بندرانزلی نماز عید فطر را اجتماع باشکوه و باعظمت مسلمین در سراسر جهان دانست و گفت: عید فطر روز اتحاد ملت اسلامی و روز همدلی با هرکسی است که در ظلم و ستم جباران زمانه و در سراسر دنیا اسیر است.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 28262

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر