مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی گیلان:

برخی از دین فهم ارتجاعی، التقاطی و اجزایی دارند

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی گیلان گفت: برخی از دین فهم ارتجاعی، التقاطی و اجزایی دارند.

برخی از دین فهم ارتجاعی، التقاطی و اجزایی دارند

گیلان خبر: حجت‌الاسلام‌والمسلمین جمال یاری ظهر امروز در یادواره شهدای هفتم تیر و بزرگداشت شهید دکتر سیف‌الله عبدالکریمی نماینده دوره اول مردم لنگرود در مجلس در مسجد جامع این شهر اظهار کرد: انقلاب از همان روزهای اول مورد هجمه‌ها و توطئه‌های دشمن به روش‌های گوناگون قرار گرفت چراکه دشمن متوجه شده بود اگر انقلاب پیروز شود دیگر جایی در منطقه نخواهند داشت.

وی گفت: ترور شخصیتی و ترور فیزیکی سیاستمداران بانفوذ انقلاب دو هدف اصلی دشمن در اوایل انقلاب بود که با تحریک گروهک‌ها و منافقین انجام می‌شد که این‌گونه ترورها هنوز هم علیه انقلاب ادامه دارد.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی گیلان بابیان اینکه منافقین بعد از عدم موفقیت در ترور شخصیتی آیت‌الله بهشتی، اقدام به ترور فیزیکی این شخصیت بزرگ زدند، افزود: عده‌ای در آن زمان به بهشتی اجازه سخنرانی نمی‌دادند و علیه وی در مکان‌های مختلف شعار می‌دادند که امام خمینی (ره) بعد از شهادت آیه الله بهشتی فرمودند بهشتی مظلوم بود.

 یاری افزود: برخی از دین فهم ارتجاعی، التقاطی و اجزایی دارند که نمونه آن در جهان امروز داعشی ها و گروه‌های تکفیری است که صرفاً به برداشت خود از دین اکتفا می‌کنند.

وی با اشاره به وحدت مردم ایران در تمام عرصه‌ها، گفت: بعد از گذشت 38 سال از عمر انقلاب همچنان مردم کشور به‌پای آرمان‌های امام راحل و با رهبری امام خامنه‌ای استوار هستند و هر جا که احساس خطر کنند در بیرون از مرزها به دفاع از حرمین می‌پردازند و برای دفاع از اسلام و انقلاب از چیزی یا کسی نمی‌هراسند.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی گیلان بابیان اینکه مردم با حضور 40 میلیونی خود در انتخابات به‌نظام و انقلاب و قانون رأی دادند، اظهار کرد: نباید ارزش والای انسانی را زیر سؤال ببریم و باید مراقب حرف زدن‌های خود باشیم.

حجت‌الاسلام یاری خاطرنشان کرد: ممکن است انسان گاهی در مسیر راه لغزش داشته باشد ولی سوابق گذشته افراد نشان‌دهنده سابقه انقلابی گری و وفاداری افراد است و نباید از اهداف پلید دشمن غافل باشیم.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 28473

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر