رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان گیلان خبر داد

نبرد ملی پوش گیلانی اسنوکر با رقبای آسیایی

رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان گیلان از حضور حامد ذره دوست در رقابت های اسنوکر قهرمانی آسیا در بیشکک قرقیزستان خبر داد.

نبرد ملی پوش گیلانی اسنوکر با رقبای آسیایی

گیلان خبر: سارنگ بزرگ چنانی با بیان اینکه حامد ذره دوست ملی پوش گیلانی تیم ملی اسنوکر شش توپ ایران در رقابت های انفرادی و تیمی قهرمانی آسیا به مصاف حریفانی از ده کشور آسیایی می رود اظهار کرد: این رقابت ها در دو بخش انفرادی و تیمی به میزبانی بیشکک قرقیزستان با حضور یازده کشور ایران، هنگ کنگ، هند، عراق، قزاقستان، پاکستان، قطر، عربستان ، تایلند، امارات و قرقیزستان میزبان بازی ها از هشتم تا پانزدهم تیرماه برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه  تیم ملی ایران با چهار ورزشکار وسه داور در این مسابقات حضور پیدا کرده است گفت: حامد ذره دوست به همراه  امیر سرخوش، علی روشنی کیا، سپهر لب آبی نفرات اعزامی تیم ملی ایران به این رقابت ها می باشند.

وی بابیان اینکه منصور مقدم، هومن صمیمی و نوید نویدیان سه داور ایرانی حاضر در این مسابقات هستند تصریح کرد: تیم ملی ایران در قسمت تیمی نیز در دو گروه تیم الف ایران با هنگ کنگ، هند و قرقیزستان و تیم ب ایران با تیم‌های هند، قطر و قرقیزستان هم گروه است که رقابت های تیمی در چهار گروه برگزار می‌شود.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 28476

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر