شهردار احمدسرگوراب مطرح کرد

ایجاد سرعتکاه و گاردریل در شهر همکاری پلیس‌راه را می‌طلبد

شهردار احمدسرگوراب بابیان اینکه دوربین مداربسته ترافیکی در چهارراه این شهر نصب‌شده، گفت: ایجاد سرعتکاه و نصب گاردریل در نقاطی از شهر مستلزم همکاری پلیس‌راه است.

ایجاد سرعتکاه و گاردریل در شهر همکاری پلیس‌راه را می‌طلبد

گیلان خبر: رضا نیکویی امروز در نشست شورای ترافیک شهرستان شفت بابیان اینکه انتظارات دولت در خصوص دوربین‌های مداربسته در سطح شهر شفت تحقق‌یافته، اظهار کرد: با توجه به تدابیر اتخاذشده از سوی فرمانداری نصب دوربین در چهارراه احمدسرگوراب صورت گرفته است.

وی بابیان اینکه شهرداری احمدسرگوراب در تحقق بخشی به نصب علائم راهنمایی و رانندگی موفق بوده، افزود: نصب چراغ و علائم راهنمایی و رانندگی از جمله تابلوها و خط‌کشی خیابان‌ها انجام شده است.

شهردار احمدسرگوراب به توجه ویژه شهرداری به پاکیزگی معابر اصلی و فرعی شهر اشاره کرد و گفت: پاک‌سازی خروجی و ورودی شهر از توجهات ویژه شهرداری است که شواهد عینی مسافران و شهروندان تأکیدی بر این بیان است.

وی به باز بودن یکی از مساجد شهر احمدسرگوراب در فصل گردشگری اشاره داشت و گفت: با هماهنگی‌ها انجام شده با هیئت‌امنای مسجد ابوالفضل داخل شهر تلاش کرده‌ایم تا این مسجد مداوم پذیرای مسافران و گردشگران در اوقات نماز باشد.

شهردار احمدسرگوراب بابیان اینکه این شهر در راه‌اندازی و پاکیزگی سرویس‌های بهداشتی داخل شهر اقدامات قابل قبولی ارائه کرده، افزود: تاکنون سراغ نداریم که این شهرداری نتوانسته باشد که سرویس‌های بهداشتی سطح شهر را پاکیزه نگه ندارد.

نیکویی با اذعان به اینکه رنگ‌آمیزی جداول و سرعتکاه ها در سطح شهر در پیشواز از سال جدید صورت گرفت، افزود: خط‌کشی‌های ترافیکی در سطح بلوار هم مناسب است و لزومی برای خط‌کشی مجدد معابر اصلی و فرعی دیده نمی‌شود.

وی بابیان اینکه در دونقطه از شهر نیازمند ایجاد سرعتکاه هستیم، گفت: در خیابان ولیعصر نیازمندیم تا در دونقطه سرعتکاه ایجاد کنیم که این همکاری پلیس راهور و کارشناسان راه و شهرسازی را می‌طلبد.

شهردار احمدسرگوراب افزود: نیاز داریم گاردریل در خیابان شهید رجایی نصب شود چون تاکنون دو فقره واژگونی طی سه ماه اخیر داشته‌ایم.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 28662

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر