دبیر جشنواره ملی مطبوعات:

نشست نقد رسانه‌های گیلان برگزار می‌شود

دبیر جشنواره ملی مطبوعات گفت: نشست نقد، تحلیل و بررسی رسانه‌های گیلان با حضور اساتید علوم ارتباطات برگزار می‌شود.

نشست نقد رسانه‌های گیلان برگزار می‌شود

گیلان خبر: امیرحسین بازیار ظهر امروز در حاشیه کارگاه تخصصی اینفوگرافیک کانون بسیج رسانه شهرستان رشت در سالن سردار شهید درویشوند سپاه قدس استان گیلان در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: شاهد رشد و تعالی در حوزه آموزش خبرنگاران گیلانی هستیم.

وی با تقدیر از فعالیت‌های آموزشی سازمان بسیج رسانه استان گیلان، افزود: در حاشیه جشنواره ملی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری و تحلیلی با موضوع مبارزه با مفاسد اقتصادی که دی ماه امسال در رشت برگزار می‌شود کارگاه‌های نقد رسانه و آموزشی برنامه ریزی شده است.

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: بیش از 100 خبرنگار و صاحب نظر حوزه رسانه در جشنواره ملی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری و تحلیلی با موضوع مبارزه با مفاسد اقتصادی میهمان اصحاب رسانه گیلان هستند.

بازیار با اشاره به ارتقای سطح کیفی نشریات و رسانه‌های مجازی در استان‌های شمالی کشور، تصریح کرد: اینفوگرافیک از ابزارهای نوین خبری است که باید مورد توجه رسانه‌های استانی باشد.

وی با بیان اینکه باید تلاش شود تا اصول خبرنویسی به دقت در رسانه‌ها مورد توجه قرار گیرد، خاطرنشان کرد: نشست نقد رسانه‌های گیلان برای نخستین بار برگزار می‌شود.

دبیر جشنواره ملی مطبوعات همچنین به سالروز ولادت شهید شاخص بسیج رسانه استان گیلان در سال 96 اشاره و گفت: شهید اهل قلم و مدافع حرم سید اسماعیل سیرت‌نیا علمدار جبهه فرهنگی گیلان بود.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 29379

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر