مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه گیلان:

گیلان استانی انقلابی است

مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه استان گیلان در مراسم معارفه خود گفت: گیلان استانی انقلابی است و مفتخرم خدمت‌گزار مردم گیلانم

گیلان استانی انقلابی است

گیلان خبر: حجت‌الاسلام‌والمسلمین ستار علیزاده ظهر امروز در سالن اجتماعات مخابرات استان گیلان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم و روحانیون شهید گیلان اظهار کرد: در رأس همه علما گیلان حضرت آیت‌الله بهجت فومنی قرار دارد که افتخار دنیای شیعیان است.

وی با اشاره به اینکه آل‌بویه منشأ تشیع در استان گیلان بوده است گفت: استان گیلان یک استان انقلابی است و از اینکه در سازمان اوقاف این استان خدمت‌گزاری خواهم کرد بسیار مفتخرم و محضر تمام مردم عزیز گیلان صمیمانه تقدیر و تشکر می‌کنم.

مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه استان گیلان افزود:: امیدوارم بتوانم طبق برنامه‌ای که به ما می‌دهند به‌درستی خدمت کنم و تا روز پایان مانند حجت‌الاسلام عادلی گزارش خوبی از عملکردهای اوقاف گیلان بدهم.

 حجت‌الاسلام ولی‌الله عادلی ۸ سال در اداره اوقاف استان گیلان فعالیت داشت که ۶ سال از آن‌ را عهده‌دار ریاست اداره کل اوقاف و امور خیریه مرکزی بوده است.

امروز حجت‌الاسلام‌والمسلمین ستار علیزاده که پیش‌ازاین مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران را بر عهده داشت به مدت سه سال به‌عنوان مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه استان گیلان منصوب شد.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 29380

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر