مدیرکل سابق اوقاف و امور خیریه گیلان خبر داد

افزایش 3 هزار نفری شرکت‌کنندگان در مسابقات قرآنی

مدیرکل سابق اوقاف و انور خیریه استان گیلان در مراسم تودیع خود گفت: در سال ۸۹ تنها یک هزار نفر در مسابقات قرآنی شرکت کردند که این رقم در سال ۹۵ به بیش از سه هزار شرکت‌کننده در مسابقات قرآنی رسید‌.

افزایش 3 هزار نفری شرکت‌کنندگان در مسابقات قرآنی

گیلان خبر: حجت‌الاسلام ولی‌الله عادلی پیش از ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه مدیرکل جدید سازمان اوقاف گیلان در سالن اجتماعات مخابرات گیلان اظهار کرد: طی این شش سالی که تحت عنوان مدیر اوقاف در گیلان فعالیت کردم با تمام زحماتی که مدیران گذشته داشتند، ارتقا سطح اداری و تشکیل بانک اطلاعات سامانه‌ای در دوران آغاز به کار بنده صورت گرفت.

وی با اشاره به اینکه در سال ۸۹ تنها یک هزار نفر در مسابقات قرآنی شرکت کردند گفت: این رقم در سال ۹۵ به بیش از سه هزار شرکت‌کننده در مسابقات قرآنی رسید‌.

مدیرکل سابق اوقاف و انور خیریه استان گیلان بابیان اینکه طی این ۶ سال خدمت ریالی به اموال وی اضافه نشده است گفت: از برکات وقف توفیق زیادی به انسان می‌رسد حجت‌الاسلام محمدی این پاک دستی را به‌خوبی به ما آموخته است.

وی با اشاره به افتتاح شش دفتر اوقاف در شهرستان‌های مختلف گفت: دیگر برای امور سازمان اوقاف مردم عزیز از شهرستان‌ها نیازی به آمدن به سازمان مرکزی ندارند و در شهرستان خود به کارشان رسیدگی می‌شود.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 29381

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر