ساخت پارکینگ طبقاتی رشت، رویا یا واقعیت

ساخت پارکینگ طبقاتی در شهر پرترافیک رشت از خواسته‌های دیرینه مردم این شهر است که به تدریج تبدیل به رویا می‌شود.

ساخت پارکینگ طبقاتی رشت، رویا یا واقعیت

گیلان خبر : سال‌هاست ساخت پارکینگ طبقاتی در این شهر شلوغ و با ترافیک‌های سرسام‌آور شنیده شده اما در حد حرف باقی مانده و گویا سرمایه‌گذاری برای آن پیدا نشده است.

عضو شورای اسلامی شهر رشت درباره ساخت پارکینگ طبقاتی اظهار کرد: با توجه به وضعیت ترافیک شهر رشت ساخت پارکینگ طبقاتی باید جدی گرفته شود.

اسماعیل حاجی‌پور، با بیان اینکه وضعیت ترافیک و نبود پارکینگ مناسب در شهر رشت یک بحران است، تصریح کرد: پارکینگ‌های موجود ظرفیت پاسخگویی به نیاز مردم را ندارند.

وی ادامه داد: به مردم و سرمایه‌گذاران پیشنهاد دادیم که برای ساخت پارکینگ طبقاتی مشارکت کنند و برای این منظور طرح عمومی گذاشتیم.

عضو شورای اسلامی شهر رشت به وضعیت پیاده‌ راه‌سازی شهر رشت اشاره کرد و گفت: ساخت پیاده راه‌سازی خیابان علم‌الهدی رشت ابتدا با مخالفت‌های زیاد مواجه شد اما اکنون مردم راضی هستند.

وی با بیان اینکه تقاضای پیاده راه‌سازی سه طرف دیگر این خیابان در دست بررسی است، تصریح کرد: بسیاری از شهروندان با مراجعه به شورا خواستار رسیدگی به این موضوع هستند.

حاجی‌پور بلوکه شدن حساب‌های شهرداری رشت را اقدامی بی‌سابقه خواند و گفت: به صورت مستمر حساب‌های شهرداری رشت در حال مسدود شدن بوده و این بسیار خطرناک است.

وی بی‌توجهی برخی از مدیران شهرداری رشت نسبت به مصوبات شورا را ناراحت کننده دانست و تصریح کرد: عملکرد برخی از مدیران مناطق تعجب برانگیز است.

کد مطلب: 2981

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر