رئیس مجمع عالی بسیج رسانه استان گیلان:

۸ ویژه برنامه روز خبرنگار در استان گیلان برگزار می‌شود

رئیس مجمع عالی سازمان بسیج رسانه استان گیلان گفت: ۸ ویژه برنامه روز خبرنگار در استان گیلان برگزار می‌شود.

۸ ویژه برنامه روز خبرنگار در استان گیلان برگزار می‌شود

گیلان خبر: سیدمرتضی رضویان ظهر امروز در ستاد بزرگداشت روز خبرنگار استان گیلان با بیان اینکه بیش از 26 برنامه راهبردی سازمان بسیج رسانه این استان اظهار داشت: اردوی یک‌روزه تیراندازی خواهران خبرنگار گیلان به‌مناسبت روز خبرنگار برگزار می‌شود.

وی با اشاره به  دیدار با خانواده‌های معظم شاهد رسانه گیلان، افزود: برگزاری مسابقه دارت خبرنگاران ورزشی، تحلیل از 50 خبرنگار فعال و برگزاری اردوی یک‌روزه تفریحی از برنامه‌های روز خبرنگار استان گیلان است.

رئیس مجمع عالی سازمان بسیج رسانه استان گیلان اعلام داشت: تجلیل از مدیران پنج رسانه برتر مدیریت بحران این استان و بازدید از دفاتر رسانه‌ای از دیگر برنامه‌های روز خبرنگار در استان گیلان است.

رضویان از عطرافشانی مزار شهدای رسانه استان گیلان در آستانه 17 مرداد روز خبرنگار خبر داد و تصریح کرد: دانشکده مجازی خبر استان گیلان نیز به‌مناسبت روز خبرنگار افتتاح و راه‌اندازی می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری دوره‌های سواد رسانه‌ای در سطح استان گیلان و به‌مناسبت روز خبرنگار خاطرنشان کرد: این دوره‌ها در مساجد، محلات، دستگاه‌های اداری و موسسات برگزار می‌شود.

رئیس مجمع عالی بسیج رسانه استان گیلان با اشاره به راه‌اندازی مدیریت فضای مجازی سازمان بسیج رسانه گیلان، گفت: این مدیریت برنامه‌های خوبی را برای اجرا در سال 96 تهیه و تدوین کرده است.

رضویان با بیان اینکه جشنواره ملی مطبوعات به میزبانی گیلان و در دی ماه امسال برگزار می‌شود، تصریح کرد: این جشنواره در یکی از شهرهای رشت، لاهیجان و یا بندرانزلی برگزار می‌شود.

وی خواستار مشارکت نهادها و ادارات استان گیلان در برگزاری هر چه باشکوه‌تر جشنواره ملی مطبوعات با موضوع مبارزه با مفاسد اقتصادی شد و افزود: برگزاری این جشنواره یک برنامه فاخر فرهنگی برای استان گیلان است.


منبع: تسنیم

 

 

کد مطلب: 30078

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر