مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری گیلان:

مصرف آب در استان گیلان نیازمند مدیریت ویژه است

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان گیلان با بیان اینکه مصرف آب در استان گیلان افزایش یافته است گفت: با افزایش دمای هوا در استان گیلان مصرف آب نیازمند مدیریت ویژه است.

مصرف آب در استان گیلان نیازمند مدیریت ویژه است

گیلان خبر: سید محسن حسینی عصر امروز در نشست خبری در رشت با اشاره به اینکه در حال حاضر سطح پوشش شرکت آب و فاضلاب شهری استان گیلان یک میلیون و 600 هزار نفر است اظهار داشت: استان گیلان در حوزه آب و فاضلاب شهری 640 هزار مشترک خانگی دارد.

وی با بیان اینکه با افزایش دمای هوا در استان گیلان مصرف آب در استان 10 درصد افزایش یافته است اعلام کرد: مصرف آب در استان گیلان نیازمند مدیریت ویژه است و این امر به پایداری آب در مشترکان خانگی کمک می‌کند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان گیلان استفاده از شیرهای اهرمی را در کاهش مصرف آب تاثیرگذار عنوان و خاطرنشان کرد: توصیه می‌شود مشترکان به‌هیچ عنوان برای شست‌و‌شوی ماشین و حیاط از آب شهری استفاده نکنند.

حسینی با تاکید بر اینکه مشترکان برای استفاده از ماشین لباسشویی از حداکثر ظرفیت این دستگاه استفاده کرده و مدت زمان مصرف از این دستگاه را کاهش دهند افزود: با مدیریت مصرف آب در ایام گرم سال، استان گیلان می‌تواند کاهش چشمگیری در مصرف آب را شاهد باشد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان گیلان اظهار داشت: با عمل کردن به چند راهکار ساده می‌توان به‌طور ویژه در مصرف آب شهری صرفه جویی کرد و با توجه به افزایش دمای هوا در استان گیلان، صرفه جویی در مصرف آب باید جدی گرفته شود.


منبع: تسنیم

 

 

کد مطلب: 30080

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر