سرمربی ملوان بندر انزلی در آستارا:

بازیکن جدیدی به ملوان اضافه نمی‌شود

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی بعد از اتمام بازی دوستانه ملوان بندر انزلی و شهرداری آستارا گفت: زمین چمن ورزشگاه وحدت شهرستان آستارا فاقد کیفیت است و همین‌که بازیکنان پس از بازی در چنین زمینی، سالم از میدان بیرون آمدند جای شکر دارد.

بازیکن جدیدی به ملوان اضافه نمی‌شود

گیلان خبر: نادر دست‌نشان شامگاه روز پنجشنبه بعد از اتمام بازی دوستانه ملوان بندرانزلی و شهرداری این شهر با اشاره به اینکه هر دو تیم بازی قابل قبولی از خود ارائه دادند، اظهار کرد: بازیکنان تیم فوتبال شهرداری آستارا در این بازی جوان، دونده و پرتلاش ظاهر شدند.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی زمین چمن ورزشگاه وحدت شهرستان آستارا را فاقد کیفیت دانست و تصریح کرد: به دلیل ضعیف بودن کیفیت زمین چمن ورزشگاه وحدت این شهرستان از تمام نفرات استفاده نشد و همین که بازیکنان پس از بازی در چنین زمینی، سالم از میدان بیرون آمدند جای شکر دارد.

وی با اشاره به اینکه فعلاً بازیکن جدیدی قرار نیست به ملوان بندر انزلی اضافه شود و اگر کسی مایل به حضور در این تیم است باید با شرایط ما کنار بیاید، خاطرنشان کرد: تیم فوتبال ملوان بندر انزلی بدون ستاره ولی یک تیم خوبی است که میانگین سنی بازیکنان آن زیر 24 سال است.

دست‌نشان با تصریح براینکه به غیر از پژمان نوری بقیه بازیکنان ملوان بندر انزلی جوان هستند و پژمان نوری به عنوان فرمانده و لیدر تیم در داخل زمین فعالیت می‌کند، اظهار داشت: جایگاه واقعی ملوان بندر انزلی در لیگ برتر است و همه مردم ایران عاشق این تیم بوده و‌ دوست دارند که این تیم به جایگاه واقعی خود برسد.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی با اشاره به اینکه تاکنون برنامه‌های تمرینی خوبی داشته‌ایم، بیان کرد: بازیکنان تیم هنوز به صورت کامل از فشار بدن‌سازی بیرون نیامده‌اند و در روزهای آینده با به دست آوردن وضعیت بدنی بهتر از خود یک فوتبال شاداب‌تر و سرعتی‌تر به نمایش می‌گذارند.  


منبع: فارس

 

کد مطلب: 30342

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر