رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان آستارا:

محموله ماهی‌های فاسد جلفا به مقصد نرسید

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان آستارا از کشف 500 کیلوگرم ماهی فاسد از یک دستگاه نیسان فاقد یخچال در ایست بازرسی سه‌راه قلعه این شهرستان خبر داد و گفت: این محموله از مقصد جلفا به قصد توزیع در بازار بندر انزلی و استان مازندران بارگیری شده بود.

محموله ماهی‌های فاسد جلفا به مقصد نرسید

گیلان خبر: بهرام پورضرب عصر امروز اظهار کرد: بالغ‌بر 500 کیلوگرم ماهی فاسد از نوع سوف‌ماهی با همکاری مأموران انتظامی مستقر در محور مواصلاتی ایست بازرسی سه‌راه قلعه این شهرستان از یک دستگاه خودروی نیسان فاقد یخچال کشف شد.

وی تصریح کرد: این محموله از شهرستان جلفای آذربایجان شرقی با هدف پخش و توزیع در سطح بازار شهرستان بندر انزلی و شهرستان‌های استان مازندران در حال عبور از محور مواصلاتی اردبیل- آستارا بود که به دلیل نداشتن گواهینامه دامپزشکی و نبود یخچال در ماشین حامل ماهی‌ها توقیف می‌شود.

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان آستارا ارزش ریالی این مقدار ماهی فاسد کشف شده را شش میلیون تومان دانست و خاطرنشان کرد: خودروی موردنظر توقیف و راننده متخلف پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی این شهرستان معرفی شد.

پورضرب از مردم خواست به منظور پیشگیری از ابتلا به بیماری‌های مشترک بین انسان و دام از خرید هرگونه گوشت فاقد لیبل و مهر بهداشتی دامپزشکی خودداری کرده و در صورت مشاهده تخلف بهداشتی مراتب را به کارشناسان و بازرسان مستقر در شبکه دامپزشکی آستارا اطلاع دهند.


منبع: فارس

کد مطلب: 30498

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر