رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان آستارا خبر داد

امدادرسانی به 36 حادثه‌دیده در محور آستارا- اردبیل

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان آستارا گفت: از آغاز طرح امداد و نجات جاده‌ای تاکنون به 36 نفر از حادثه‌دیدگان تصادفات جاده‌ای در محور آستارا- اردبیل در قالب درمان سرپایی، انتقال به مراکز درمانی و خارج کردن مصدوم حبس شده در داخل خودرو امدادرسانی شده است.

امدادرسانی به 36 حادثه‌دیده در محور آستارا- اردبیل

گیلان خبر: حسین خورشیدی با اشاره به اینکه طرح امداد و نجات جاده‌ای از یک تیر ماه جاری آغاز شده است، اظهار کرد: نیروهای جمعیت هلال‌احمر این شهرستان تا پایان فصل تابستان در محور آستارا به اردبیل در حال خدمات‌رسانی است.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان آستارا تجهیزات قابل‌استفاده در طرح امداد و نجات جاده‌ای را یک دستگاه آمبولانس و یک دستگاه خودروی پشتیبان دانست و تصریح کرد: روزانه پنج امدادگر در پایگاه امداد و نجات جاده‌ای صیادلر در حال آماده‌باش هستند.

وی با بیان اینکه از آغاز طرح تاکنون به 36 نفر از حادثه‌دیدگان تصادفات جاده‌ای امدادرسانی شده است، خاطرنشان کرد: هفت مورد انتقال به مراکز درمانی، 28 مورد درمان سرپایی و یک مورد نجات و رهاسازی مصدوم حبس شده در داخل خودرو گزارش شده است.

خورشیدی با اشاره به اینکه نیروهای جمعیت هلال‌احمر این شهرستان از آمادگی لازم برای تغذیه و اسکان اضطراری مسافران برخوردار هستند، بیان کرد: شهروندان و مسافران در صورت بروز حوادث جاده‌ای می‌توانند با شماره 112 ندای امداد آستارا تماس بگیرند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 30870

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر