سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تأمین اجتماعی گیلان:

۱۸۶ نفر هم‌اکنون در حال تحصیل در مرکز رشت هستند

سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تأمین اجتماعی گیلان با اشاره اینکه ۱۸۶ نفر هم‌اکنون در حال تحصیل در مرکز رشت هستند گفت: ۱۰۵ نفر از مربیان آموزش ویژه تربیت مربی مهدکودک می‌بینند.

۱۸۶ نفر هم‌اکنون در حال تحصیل در مرکز رشت هستند

گیلان خبر: امیر رحیمیان پیش از ظهر امروز در مرکز دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی و تأمین اجتماعی رشت اظهار کرد: بسیاری از افراد فکر می‌کنند دانشگاه نسل سوم یعنی دانشگاه دسته سوم اما هدف دانشگاه نسل سوم کارآفرینی است.

سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تأمین اجتماعی گیلان گفت: وظایف دانشگاه مددکاری این است که شخص را توانمند تربیت کند، از خداوند می‌خواهیم توفیق دهد که اهداف این مجموعه را به نتیجه برسانیم.

وی در خصوص چگونگی ثبت‌نام در دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی گفت: علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در این دانشگاه می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و همچنین مراجعه حضوری به مرکز در رشته موردعلاقه خود ثبت‌نام کنند.

رحیمیان بابیان اینکه ۱۸۶ نفر هم‌اکنون در حال تحصیل در مرکز رشت هستند گفت: ۶۱۰ نفر پرسنل از اداره تعاون در حال آموزش هستند همچنین این مرکز دوره‌های کوتاه‌مدت آموزشی مختص ادارات دارد.

سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تأمین اجتماعی گیلان بابیان اینکه این مرکز در دوره کاردانی ۱۲ رشته دارد گفت: این رشته‌ها شامل؛ تعاون، مددکاری اجتماعی، خدمات سلامت با گرایش دارویی و علوم تربیتی هستند.

وی بابیان اینکه مرکز علمی کاربردی بهزیستی زیر نظر دانشگاه جامع علمی کاربردی است خاطرنشان کرد: این مرکز به ۱۰۵ نفر از مربیان آموزش ویژه تربیت مربی مهدکودک می‌دهد.

رحیمیان با اشاره به رشته‌های دوره کارشناسی مرکز علمی کاربردی بهزیستی گفت: دوره کارشناسی در هفت رشته مدیریت بیمه اموال، مدیریت رفاه اجتماعی، مددکاری اجتماعی با گرایش خانواده، آسیب‌شناسی اجتماعی با گرایش پیشگیری از اعتیاد، اصلاح و تربیت و روانشناسی ورزش است.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 30929

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر