معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گیلان :

اصحاب رسانه قطعاً نزد خداوند مأجورند

معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان گیلان گفت: خبرنگاران با معرفی الگوی تراز اسلامی در تحقق جامعه خانواده محور تلاش کنند.

اصحاب رسانه قطعاً نزد خداوند مأجورند

گیلان خبر: حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید حسین گلمیرزاده با بیان اینکه خبرنگاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یکی از مقدس‌ترین شغل  اظهار کرد: خبرنگار می‌تواند با انتشار یک خبر جامعه را به سمت آموزه‌های دینی و معارف اسلامی آشنا کند.

وی بابیان اینکه هرچقدر خبرنگار بتواند اخبار قرآنی، مذهبی و فرهنگی در راستای سبک زندگی را بیشتر منتشر کند نزد خدا محبوب‌تر است، افزود: خبرنگار با انتشار اخبار قرآنی به جامعه مذهبی و دینی کمک می‌کند و جامعه خانواده محور را تحکیم می‌نماید.

معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان گیلان بابیان اینکه تحکیم و انسجام جامعه خانواده محور از دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب است، گفت: باید به کمک خبرنگاران جامعه را خانواده محور کرد و به دغدغه رهبری جامه عمل پوشاند.

گلمیرزاده خاطرنشان کرد: خبرنگاران باید خانواده الگوی تراز اسلامی را به مردم معرفی کنند و با ارائه ایده‌ها و سبک‌های اسلامی در راستای تحکیم خانواده‌ها بکوشند.

وی با اذعان به اینکه خبرنگاران قطعاً مزد و اجر دنیوی بسیار کمی دریافت می‌کنند، متذکر شد: تلاش‌ها و سعی خبرنگاران قطعاً در نزد خدا حساب‌شده است و یقیناً خبرنگاران و اصحاب رسانه نزد خداوند بزرگ مأجورند.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان با تاکید بر رعایت اصل امانت‌داری از سوی خبرنگاران گفت: خبرنگاران نه باید یک‌طرفه از جامعه دفاع کنند و نه باید به‌ناحق از یک موضوعی اطلاع‌رسانی کنند.

گلمیرزاده بابیان اینکه اگر اصل امانت‌داری رعایت شود یقیناً بالطافت و نقد سازنده جامعه اصلاح خواهد شد، بیان کرد: انتشار اخبار دقیق و درست می‌تواند جامعه را به آرامش برساند و آن اصلاحی که مدنظر است را رقم بزند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 30943

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر