عضو کمیسیون اقتصاد مجلس:

پایداری در مقابل آمریکا لطف خدا بر ملت ایران است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: علت عدم تحقق ایران در اقتصاد مقاومتی فساد مالی موجود در کشور است و ما شفافیت مالی در فضای کسب‌وکار نداریم.

پایداری در مقابل آمریکا لطف خدا بر ملت ایران است

گیلان خبر: محمود شکری حرکت مغرضانه آمریکایی‌ها را به حرکت لوط تشبیه و اظهار کرد: امیدواریم خداوند همان بلایی را که بر سر قوم لوط آورد بر سر قوم آمریکایی نیز بیاورد.

وی بابیان اینکه آمریکا توصیه‌های خداوند را گوش نداد و بلاهایی بر سرشان آمده است، افزود: خداوند به انسان‌ها فرصت می‌دهد و اگر مسیر پیش‌گرفته خود را اصلاح نکنند یقیناً بلاها بر آمریکا نازل خواهد شد.

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی اعتقاد آخرتی برای ملت ایران را بزرگ‌ترین پشتوانه برشمرد و گفت: خداوند مسیرهای عاقبت‌به‌خیری را برای انسان‌ها و اقوام مشخص کرده است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اذعان به اینکه همه ما در طی چند سال انقلاب وسیله بوده‌ای و خود خدا بوده که انقلاب اسلامی را اداره کرده، خاطرنشان کرد: قدرت و افشاگری دسیسه‌های دشمنان دست خدا بود و هرکجا که نام انقلاب اسلامی را دشمنان در پیش گرفتند خدا بلایی را برایشان نازل کرده است.

شکری بابیان اینکه حرکت روبه‌جلوی ایران با اعتقادات مذهبی با قاطعیت پیش خواهد رفت و به انقلاب نهایی اسلامی ختم خواهد شد، تصریح کرد: ما امروز با شیطانی بزرگی همچون آمریکا در حال جنگیدن هستیم و یقیناً در این راه باید سختی‌هایی را متحمل بشویم.

عضو مجمع نمایندگان گیلان بابیان اینکه پایداری در مقابل آمریکا لطف خداوند به ما ملت ایران است، افزود: خداوند باید به ما رحم کند و به پشتوانه رأیی که مردم مجدداً به رئیس‌جمهور داده‌اند بتوانیم در مقابل دشمن مقاومت کنیم.

وی با اذعان به اینکه اگر رئیس‌جمهور از عاقبت خود بترسد، دولت کارایی را تشکیل دهد و دستورات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی اجرایی شود هیچ جای نگرانی در کشور وجود ندارد، تصریح کرد: در کشور ایران همه استعدادها وجود دارد و اقتصاد پویا و فعال و پایدار درگرو مدیریت اقتصادی مطلوب و شایسته است.

نماینده مردم تالش بزرگ در خانه ملت بابیان اینکه در استان گیلان حرف‌هایی خوبی زده می‌شود اما مردم عملاً چیزی را مشاهده نمی‌کنند، بیان کرد: در استان زمینه اشتغال وجود دارد اما عدم مدیریت اقتصادی ناکارآمد باعث می‌شود تا ما شاهد رشد اقتصادی نباشیم.

عضو کمیسیون اقتصاد مجلس شورای اسلامی با اشاره به گزارش مرکز پژوهش‌ها مبنی بر اینکه فساد مالی اولویت دوم در فضای کسب‌وکار را دارد، بیان کرد: علت عدم تحقق ایران در اقتصاد مقاومتی فساد مالی موجود در کشور است و ما شفافیت مالی در فضای کسب‌وکار نداریم.

شکری با اشاره به طرح کمیسیون اقتصادی مجلس در حوزه شفافیت مالی گفت: اگر طرح کمیسیون اقتصاد در حوزه شفافیت مالی در اقتصاد فضای کسب‌وکار انجام شود یقیناً جهش بزرگی را در اقتصاد کشور خواهیم داشت.

 عضو مجمع نمایندگان گیلان گفت: اگر ما بتوانیم مفاسد موجود در کشور را جمع کنیم و ائتلاف وقت و مالی را برخی از آقایان رأس کار برای بستگان و درو اطرافیان خود هزینه می‌کنند را بگیریم جلوی ضرر و زیان مردم گرفته می‌شود و یقیناً اقتصاد پویایی را در زمینه کسب‌وکار شاهد خواهیم بود.

وی بابیان اینکه فضای کسب‌وکار در کشور نسبت به گذشته مطلوب‌تر است، بیان کرد: باید جهش خوبی را در بحث درآمد دولت و ایجاد اشتغال داشته باشیم اما همین مهم درگرو تشکیل دولتی کارا از سوی آقای روحانی است.

نماینده مردم تالش و رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم به‌کارگیری از افراد توانمند، کاری و جهادی در کابینه دولت، گفت: زیرساخت‌ها و استعداد و منابع خوبی در کشور موجود است اما شرط بهره‌وری از آن‌ها استفاده درست از منابع در دولت و هدایت صحیح آن‌ها است.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 30950

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر