مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان:

عالم هستی در قیامت علیه انسان شهادت می‌دهد

مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان عالم هستی را شاهد بر رفتار انسان و ناظر بر رفتار آن‌ها برشمرد و گفت: حفظ انقلاب و سپردن آن به صاحب اصلی آن مأموریت اصلی سپاه است.

عالم هستی در قیامت علیه انسان شهادت می‌دهد

گیلان خبر: حجت‌الاسلام‌والمسلمین غلامحسن تسخیری صبح امروز در جشنواره مالک اشتر سپاه قدس گیلان در مجتمع آموزشی رفاهی شهید مطهری انزلی با تأکید بر اصل نظارت در علم هستی اظهار کرد: پیامبران و ائمه اطهار سلام‌الله‌علیه در قیامت ناظر بر رفتار و عملکرد ما خواهند بود.

وی بابیان اینکه در قیامت اعضاء و جوارح انسان نیز علیه انسان شهادت خواهند داد افزود: اعضاء و جوارح در قیامت از سوی خداوند قدرتی پیدا می‌کند که علیه انسان شهادت می‌دهند.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با اشاره به خطابه مرحوم مرعشی نجفی به فرزندش گفت: آیت‌الله مرعشی نجفی خطاب به فرزندش تاکید می‌کرد که سجاده‌ای که 70 سال بر روی آن ایستادم و روی آن نماز خواندم را با من دفن کنید چون شاهد بر اعمال من بوده و باید ناظر من باشد.

تسخیری افزود: همه عالم محضر خدا است و یقیناً زمان در محکمه الهی پاسخ خواهد داد و باید دعا کرد که خداوند زمان را بیهوده از ما نگیرد.

وی با اذعان به اینکه باید از عملکردهای خود مراقبت کنیم و ببینیم زبان چگونه جولان داده است، خاطرنشان کرد: از 60 سال عمر یک انسان، یک‌سوم آن را خوابیده‌ایم، یک‌سوم دیگر را مشغول کار و یک‌سوم دیگر را در حال زندگی هستیم و باید دید که چگونه صحبت کردیم.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان بابیان اینکه زمین از دیگر عواملی است که در قیامت علیه انسان شهادت می‌دهد، تصریح کرد: در تعابیر دینی آمده که مکان اقامه نماز خود را تغییر دهید چون در آن دنیا شهادت می‌دهد و باید به داد ما برسند.

تسخیری بابیان اینکه سپاه از مقدس‌ترین نهادهایی است که سرباز امام زمان (عج) تربیت می‌کند، گفت: قطعاً اگر امام زمان (عج) ظهور کند از پاسداران سپاه سرباز می‌گیرد و امور را اداره خواهند کرد.

وی به‌ضرورت نظام نظارت و بازرسی در نهادها و ادارات تاکید کرد و گفت: اگر نظارت و بازرسی در سازمان‌های انقلابی ازجمله سپاه در کار است به خاطر پیشبرد بی‌نقص سازمانی است.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان به مسئولیت سنگین سپاه اشاره کرد و گفت: سپاه مأموریت سنگینی دارد و حفظ انقلاب و سپردن آن به صاحب اصلی آن مأموریت اصلی سپاه است.

تسخیری بابیان اینک باید به نحو احسن و با اخلاص مأموریت سپاه انجام و تحقق پیدا کند، گفت: نباید مأموریت سپاه را محدود به لباس و درجه کرد بلکه اخلاص و اقدام به‌موقع و درست لازمه حرکت سپاه و انقلابیون برای سیر در مسیر ظهور و پیشبرد انقلاب است.

وی افزود: افرادی هستند که در لباس سپاه بوده‌اند اما اکنون در مقابل ارزش‌های انقلاب و سپاه می‌ایستند و این همان تزویر و حب به شهرت و مقام است.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان به‌ضرورت مقاومت در مقابل زیاده‌خواهی‌ها تأکید کرد و گفت: راهی که می‌تواند در مسیر ظهور و موفقیت انقلاب اسلامی سپاه پاسداران و ملت غیور ایران چاره‌ساز باشد مقاومت و ایستادگی در مقابل یاوه‌گویی‌ها دشمنان است و این اصل باید موردتوجه همگان قرار بگیرد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 30996

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر