بهره‌برداری 32 میلیارد تومان پروژه عمرانی آستارا

فرماندار آستارا از بهره‌برداری 32 میلیارد تومان پروژه عمرانی و خدماتی این شهرستان در هفته دولت خبر داد.

بهره‌برداری 32 میلیارد تومان پروژه عمرانی آستارا

گيلان خبر : سیروس شفقی ظهر امروز در دیدار با امام جمعه این شهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت اظهار کرد: به ثمر نشستن انقلاب اسلامی ایران برای بسیاری از قدرت‌ها خوشایند نیست.

وی با بیان اینکه اوج انقلاب اسلامی برای مستکبران جهانی و سلطه‌گران صدای ناموزونی دارد، تصریح کرد: آنها فکر نمی‌کردند انقلاب اسلامی ایران مانند امروز در دنیا مطرح شود.

فرماندار آستارا ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران برای نخستین بار مدل مردم‌سالاری دینی را به عنوان یک الگو در جهان شناساند.

وی تعامل بین سه قوا با رأس مقام معظم رهبری را خوب توصیف کرد و گفت: در طول انقلاب اسلامی همواره رئیس جمهور یار و یاور صادق مقام معظم رهبری بوده است.

شفقی با اشاره به اینکه یک سال از دولت تدبیر و امید می‌گذرد، خاطرنشان کرد: با تعامل خوب بین قوا و حمایت و راهنمایی‌های مقام معظم رهبری شاهد پیشرفت روزافزون کشور هستیم.

وی با بیان اینکه با اقدام‌های دولت دولت تدبیر و امید شاهد پیشرفت در سیاست داخلی و خارجی و کاهش تورم هستیم، یادآور شد: دولت عزم خود را برای کاهش تورم به پایین 25 درصد جزم کرده است.

فرماندار آستارا در ادامه از افتتاح 65 پروژه عمرانی و عام‌المنفعه در این شهرستان در هفته دولت خبر داد و یادآور شد: اعتبار هزینه شده برای این پروژه‌ها بالغ بر 32 میلیارد تومان است.

امام جمعه آستارا نیز در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت اظهار کرد: ایران اسلامی یک کشور پیروز است و باید در خط مستقیم حق باشیم و دشمن ما دشمن خدا و دشمن خدا دشمن ما باشد.

حجت‌الاسلام کاظم حافظ‌نیا با بیان اینکه اقدام‌های بسیار بزرگی توسط دولت جمهوری اسلامی ایران در این 34 سال صورت گرفته است، تصریح کرد: امیدواریم این روند با دقت و محاسبه اولویت نیازهای مردم و کشور به‌ویژه در شهرستان تداوم یابد.

وی کار برای رضای خدا و خدمت به مردم را مورد تاکید مسئولان قرار داد و یادآور شد: هر کس در سلایق سیاسی کشور باشد باید با همدلی دولت را یاری کند تا در خدمت‌رسانی به مردم و پیشرفت و عمران و آبادانی کشور تسریع شود.
 

کد مطلب: 3123

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر