عضو هیئت‌رئیسه مجلس:

وزرای پیشنهادی پس از رأی ‌اعتماد پاسخگو باشند

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با تأکید بر پاسخگوی بودن وزرای پیشنهادی پس از رأی اعتماد، گفت: باید تیم اقتصادی دولت منابع بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری را به سمت اشتغال و تولید هدایت کند.

وزرای پیشنهادی پس از رأی ‌اعتماد پاسخگو باشند

گیلان خبر: اسدالله عباسی با تأکید بر برنامه محور بودن وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم اظهار کرد: وزرای پیشنهادی باید برنامه‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت داشته باشند.

وی بابیان اینکه باید برنامه‌های وزرای پیشنهادی در یک برنامه چهارساله بگنجد، افزود: با توجه به چالش‌هایی که در مباحث اقتصادی وجود دارد افراد باید هم صاحب‌نظر و هم متعهد به تعهدات خود باشند.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه وزرای پیشنهادی پس از رأی اعتماد باید پاسخگو باشند، گفت: تیم اقتصادی دولت باید قوی باشد تا از موانعی که در توسعه و رشد اقتصادی کشور وجود دارد عبور کنند.

عضو مجمع نمایندگان گیلان با تأکید بر اعلام برنامه‌ها از سوی وزرای پیشنهادی و تشریح برای مردم، خاطرنشان کرد: وزرای پیشنهادی باید حتماً برای مردم و نمایندگانشان در مجلس برنامه‌های خود را اعلام کنند و قطعاً در جامعه تحرک و پویایی ایجاد کنند.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی ایجاد تحرک در بین بانک‌ها و مؤسسات مالی را از اصلی‌ترین امور تیم اقتصادی دولت نام برد و گفت: باید در بانک‌ها و مؤسسات مالی کشور تحرک ایجاد شود تا همه بانک‌ها و مؤسسات مالی هماهنگ عمل کنند و از وضعیت کنونی بیرون بیایند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تأکید بر هدایت منابع در کشور به‌سوی تولید و اشتغال متذکر شد: منابع مالی در کشور باید در جهت تولید و اشتغال کشور بکار بسته شوند تا موجب رشد اقتصادی شود و نباید صرفاً منافع و سود بانک‌ها لحاظ شود.

عباسی با اشاره به اینکه بانک‌ها باید منافع ملی را نیز در برنامه‌های خود لحاظ کنند، مطرح کرد: بانک‌ها و مؤسسات مالی باید منافع و رشد همه‌جانبه کشور را در نظر بگیرند تا شاهد رشد اقتصادی و رفع بیکاری در کشور باشیم.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 31366

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر