عضو شورای اسلامی شهر رشت:

عزل و نصب‌های اخیر در شهرداری رشت نوعی باج دادن است

عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: عزل و نصب‌های اخیر در شهرداری رشت نوعی باج دادن است و این کار روش مناسبی برای اداره شهر نیست.

عزل و نصب‌های اخیر در شهرداری رشت نوعی باج دادن است

گیلان خبر: رضا رسولی با اشاره به عزل و نصب‌های متعدد در بدنه شهرداری رشت اظهار کرد: با عزل و نصب‌های اخیر در شهرداری رشت در این برهه زمانی به‌شدت مخالفم.

وی افزود: بنده معتقدم کارها باید بر اساس خرد جمعی انجام شود و در مدت کوتاه باقی‌مانده تا عمر شورای چهارم این اقدامات غیرضروری و به‌منظور باج دادن در حال انجام است.

رسولی بابیان اینکه این عزل و نصب‌های متعدد در شهرداری رشت جهت تثبیت موقعیت سرپرست شهرداری رشت است گفت: سخنانم پیرامون صلاحیت یا عدم صلاحیت افراد نیست ‌و در این شرایط زمانی با این‌گونه اقدامات مخالف هستم.

 وی در خصوص انتخاب شهردار آینده رشت تصریح کرد: طی نشست‌های اخیر با حضور منتخبین شورای پنجم رشت گزینه‌هایی مطرح‌شده‌اند و تلاش خواهیم کرد فردی که اصلح‌ترین است  انتخاب شود.

عضو شورای اسلامی شهر رشت افزود: چنانچه شرایط مناسب مهیا شود شهردار رشت را از بین گزینه‌های ملی انتخاب خواهیم کرد و در غیر این صورت در شهر رشت گزینه‌هایی برای تصدی شهرداری مطرح هستند که شایستگی شهردار شدن را دارند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 31369

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر