فرماندار شهرستان آستارا:

آمادگی نگهداری از کل راه حیران آستارا را داریم

فرماندار شهرستان آستارا با بیان اینکه نگهداری بخشی از راه حیران در اختیار راه و شهرسازی استان اردبیل است، گفت: با توجه به پیگیری‌های انجام شده این آمادگی را داریم که نگهداری این بخش از مسیر را به راه و شهرسازی شهرستان آستارا بسپارند.

آمادگی نگهداری از کل راه حیران آستارا را داریم

گیلان خبر: یونس رنجکش کیسمی صبح امروز در جریان بازدید از دهکده حیران این شهرستان اظهار کرد: بخشی از راه حیران آستارا در گذشته در اختیار راه و شهرسازی استان اردبیل بود که از دو سال پیش با پیگیری‌های استاندار گیلان، تغییری در وضعیت نگهداری و بحث حریم راه‌ها ایجاد شد.

وی با بیان اینکه پس از پیگیری‌های استاندار گیلان، نگهداری بخشی از این راه در اختیار راه و شهرسازی استان اردبیل و بحث حریم آن در اختیار اداره کل راه استان گیلان است، تصریح کرد: برخی از خدمات مربوط به بحث حریم‌ راه‌ها در این بخش از راه حیران توسط اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان ارائه می‌شود.

فرماندار شهرستان آستارا با اشاره به اینکه با توجه به پیگیری‌های انجام شده این آمادگی را داریم که نگهداری این بخش از مسیر را به راه و شهرسازی این شهرستان بسپارند، خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم نگهداری و بحث حریم این راه به طور کامل در اختیار راه و شهرسازی استان گیلان قرار گیرد.

رنجکش کیسمی با تصریح براینکه کل برنامه‌ریزی‌های ما این است که خدمات ارائه شده در این مسیر به صورت متمرکز با محوریت اداره راه و شهرسازی شهرستان آستارا انجام شود، بیان کرد: تمام تلاش ما رفاه حال مردم در دریافت خدمات و مجوزهای موردنیاز در این بخش از راه حیران است.

وی با بیان اینکه مردم نسبت به نحوه ریختن آسفالت و چراغ‌های شب این بخش از راه حیران که نگهداری آن در اختیار اداره راه و شهرسازی استان اردبیل است گویا اعتراض کرده‌اند، گفت: امیدوارم با متمرکز شدن خدمات توسط یک اداره کل، مشکلات و نواقص موجود در خدمات‌دهی این بخش از راه حیران برطرف شود.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 31371

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر