نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:

مجلس به وزیر پیشنهادی آموزش‌وپرورش اعتماد می‌کند

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به مدون و قابل دفاع بودن برنامه‌های وزرای پیشنهادی تأکید کرد و گفت: وزیر پیشنهادی آموزش‌وپرورش خط‌مشی معتدلی دارد و مجلس به وی اعتماد می‌کند.

مجلس به وزیر پیشنهادی آموزش‌وپرورش اعتماد می‌کند

گیلان خبر: جبار کوچکی نژاد بابیان اینکه وزرای پیشنهادی در حال رایزنی با نمایندگان مجلس و بیان برنامه‌های خود هستند، اظهار کرد: وزرای پیشنهادی از روز معرفی تاکنون رفت‌وآمدهای زیادی با تشکل‌های مجلس نظیر فراکسیون‌ها و کمیسیون‌های تخصصی دارند و برنامه‌های خود را معرفی می‌کنند.

وی بابیان اینکه برنامه وزرای پیشنهادی باید تعریف‌شده و قابل‌قبول باشد، افزود: وزرای پیشنهادی باید برنامه‌های مدون کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت داشته باشند و باید برنامه‌های آن‌ها قابل دفاع نیز باشد.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: جلسات فشرده‌ای با وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم با کمیسیون‌های تخصصی و فراکسیون‌های سیاسی مجلس برگزارشده است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه مجلس در خصوص وزرای پیشنهادی به نتایج قابل‌قبولی رسیده، خاطرنشان کرد: فراکسیون‌های سیاسی و کمیسیون‌های تخصصی تاکنون با جلسات پیاپی که داشتند به جمع‌بندی قابل‌قبولی رسیده‌اند.

عضو مجمع نمایندگان گیلان گفت: فراکسیون امید هم امروز صبح جلسه‌ای را برای جمع‌بندی در خصوص وزرای پیشنهادی دارد و به جمع‌بندی نهایی در خصوص وزرا خواهد رسید.

کوچکی نژاد با ابراز امیدواری از رأی اعتماد مجلس به وزیر پیشنهادی آموزش‌وپرورش گفت: وضعیت وزیر آموزش‌وپرورش نسبت به گذشته خوب است و امیدواریم بتواند رأی خوبی هم بیاورد.

نماینده مردم رشت در خانه ملت به مشی سیاسی وزیر پیشنهادی آموزش‌وپرورش اشاره کرد و مطرح کرد: وزیر پیشنهادی آموزش‌وپرورش خط‌مشی معتدلی دارد و می‌تواند نظر نمایندگان مردم را به خود جلب کند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 31524

ارسال نظر

انتخاب سردبیر