فرمانده انتظامی شهرستان آستارا خبر داد

کشف 565 کیلوگرم گاز مایع قاچاق در آستارا

فرمانده انتظامی شهرستان آستارا از پلمپ دو جایگاه مرکز توزیع غیرمجاز گاز مایع در این شهرستان خبر داد و گفت: از این دو جایگاه در مجموع، 565 کیلوگرم گاز مایع قاچاق کشف و ضبط شد.

کشف 565 کیلوگرم گاز مایع قاچاق در آستارا

گیلان خبر: سرهنگ رسول عزیزی از کشف 565 کیلوگرم گاز مایع، 480 کیلوگرم چوب‌آلات و 15 هزار و 400 نخ انواع سیگار قاچاق در سطح این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: در مجموع چهار نفر قاچاقچی دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی با اشاره به اینکه 565 کیلوگرم گاز مایع از دو جایگاه مرکز توزیع غیرمجاز گاز مایع با همکاری اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان در جریان بازدید از واحدهای صنفی کشف و ضبط شد، تصریح کرد: در این راستا دو متخلف دستگیر و دو واحد صنفی مذکور پلمپ شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان آستارا کشف 480 کیلوگرم چوب‌آلات قاچاق را از نوع توسکا و از یک دستگاه نیسان دانست و خاطرنشان کرد: این مقدار چوب‌آلات قاچاق در ایست بازرسی سه‌راه قلعه این شهرستان در محور آستارا- اردبیل کشف و راننده 43 ساله خودروی موردنظر دستگیر شد.  

عزیزی در تشریح جزئیات کشف 15 هزار و 400 نخ سیگار قاچاق در سطح شهرستان آستارا بیان کرد: عوامل انتظامی این شهرستان این میزان سیگار قاچاق را از صندوق‌عقب یک دستگاه خودروی 405 کشف کردند که در این راستا، راننده 25 ساله خودروی مذکور دستگیر شد.  

وی از مردم خواست هرگونه اخبار و اطلاعات خود پیرامون خرید و فروش کالای قاچاق  نظیر چوب، البسه، سیگار و مواد مخدر را با شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت با متخلفان، قاچاقچیان و سودجویان برخورد قانونی شود.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 31525

ارسال نظر

انتخاب سردبیر