دریادار سیاری در مرکز آموزش تخصص های دریایی رشت عنوان کرد

ضرورت استفاده ازنرم‌افزارهای چندرسانه‌ای درمراکز آموزشی نداجا

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش در جمع کارکنان مرکز آموزش تخصص‌های دریایی رشت با تأکید بر لزوم ارتقاء کیفیت کتب آموزشی و استمرار در تجدیدنظر این کتب گفت: استفاده از نرم‌افزارهای چندرسانه‌ای در مراکز آموزشی نداجا امری ضروری است که خوشبختانه محقق شده و باید گام‌های بلند و مؤثرتری در این راستا برداشته شود.

ضرورت استفاده ازنرم‌افزارهای چندرسانه‌ای درمراکز آموزشی نداجا

گیلان خبر: امیر دریادار سیاری فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش بابیان اینکه بهره‌برداری از شبیه‌سازها در امر آموزش برای ما بسیار مهم است اذعان داشت: ازآنجایی‌که دسترسی به اصل تجهیزات این نیرو در تمامی مراکز آموزشی میسّر نیست و نیز در راستای اجرایی شدن منویات فرماندهی معظم کل قوا پیرامون اقتصاد مقاومتی شایسته است که به موضوع شبیه‌سازها بیش‌ازپیش تکیه کرد.

 وی افزود: ازآن‌جهت که درصد بالایی از کارکنان نیروی دریایی راهبردی ارتش آموزش‌دیده مرکز آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم (ع) رشت هستند بنابراین این مرکز به‌عنوان یک مرجع آموزشی مهارتی مطرح است.

 امیر دریادار سیاری با اشاره به اینکه اجرای آموزش‌های مبتنی بر عمل بسیار حائز اهمیت است خاطرنشان کرد: استانداردسازی کلاس‌ها، به‌روزرسانی طرح درس‌ها و روش‌های تدریس ازجمله اقدامات مؤثری است که باید در دستور کار قرار گیرد.

 وی در پایان ضمن ابراز خرسندی از فعالیت‌های این مرکز در زمینه تجهیز کردن میادین تیر الکتریکی تصریح کرد: تمامی فرماندهان بایستی نظارت کامل بر اجرای انضباط ظاهری نفرات زیرمجموعه داشته و نسبت به رعایت انضباط معنوی برنامه‌ریزی‌های لازم را به عمل‌آورند.

 

دریادار سیاری از اماکن مختلف مرکز آموزش تخصص‌های دریایی رشت شامل؛ محل استراحت دانش آموزان، اماکن خدماتی و بهداشتی، بیمارستان تخصصی ولیعصر (عج) و ... بازدید کرد.

 

منبع: فارس

 

کد مطلب: 31526

ارسال نظر

انتخاب سردبیر