شهردار چاف و چمخاله خبر داد

اختصاص 30 میلیارد ریال اعتبار برای اتصال چاف به چمخاله

شهردار چاف و چمخاله از اختصاص 30 میلیارد ریال اعتبار برای اتصال جاده چاف به چمخاله خبر داد.

اختصاص 30 میلیارد ریال اعتبار برای اتصال چاف به چمخاله

گیلان خبر: رضا همام ذاکری شامگاه دوشنبه در نشست با خبرنگاران این شهرستان با اشاره به طرح دریای چمخاله اظهار کرد: این طرح در سال گذشته به‌عنوان یکی از طرح‌های ملی برگزیده‌شده و شهرداری تلاش کرده با امکانات مناسب رفاه حال شهروندان، مسافران و گردشگران را فراهم کند.

وی با اشاره به پیگیری اجرای طرح چاف و راه‌اندازی آن در سال آینده افزود: به مناسبت روز دریای خزر در روز پنج‌شنبه 26 مردادماه جاری جشنی شامل پرواز بادبادک‌ها، ساخت مجسمه‌های شنی، اجرای نمایش و ... در ساعت 17 عصر در ساحل چاف برگزار خواهد شد.

شهردار چاف و چمخاله به اجرای پروژه بلوار چاف و چمخاله به طول حدود 8 کیلومتر اشاره کرد و گفت: این طرح با اختصاص 30 میلیارد ریال از منابع دولتی و داخلی جهت اتصال جاده چاف به چمخاله اجرایی می‌شود.

وی از احداث یک بازارچه جدید ویژه تره‌بار و میوه در چمخاله خبر داد و تصریح کرد: جمعه‌بازار چمخاله معروف بوده و برای سنگ‌فرش کردن داخل بازار و ایجاد فضای پارک در آن تلاش می‌کنیم.

همام ذاکری از راه‌اندازی باند پروازی سبک در حسین‌آباد چاف و چمخاله در مساحت 15 هکتاری خبر داد و افزود: ازلحاظ سرمایه‌گذاری چاف و چمخاله نسبت به دیگر شهرهای گیلان از استقبال خوب سرمایه‌گذاران برخوردار است.

وی میزان حجم سرمایه‌گذاری در حوزه ساخت‌وساز و گردشگری در چاف و چمخاله را حدود 500 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: کلنگ احداث شهرداری جدید در آینده نزدیک به زمین زده خواهد شد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 31528

ارسال نظر

انتخاب سردبیر