اعتراض باشگاه سپیدرود به تاریخ مسابقه با سپاهان

درحالی‌که پیش‌تر مسئولان سازمان لیگ به‌صورت شفاهی قول مساعد داده بودند تا تاریخ بازی سپیدرود با سپاهان در اصفهان را در روز چهارشنبه یا پنجشنبه برگزار نمایند، اما در کمال تعجب و علی‌رغم تغییر برنامه چهار بازی، این اتفاق شامل حال سپیدرود نگردید.

اعتراض باشگاه سپیدرود به تاریخ مسابقه با سپاهان

گیلان خبر: پس از اعلام برنامه بازی‌ها و اعتراض باشگاه سپیدرود به فاصله اندک کمتر از چهارروزه بین مسابقه سپیدرود – پیکان که در شامگاه جمعه برگزار شد و مسابقه سپاهان – سپیدرود که باید در روز سه‌شنبه 31 مردادماه برگزار گردد، مسئولان برگزاری قول مساعد دادند که تاریخ این مسابقه تغییر خواهد کرد.

اما در کمال تعجب و علی‌رغم تغییر زمان بازی تیم‌هایی مانند پیکان، فولاد، استقلال خوزستان و گسترش فولاد که به‌مانند سپیدرود در روز جمعه به میدان رفته بودند 48 ساعت به تعویق افتاد ولی به درخواست سپیدرود ترتیب اثری داده نشد و اگر قرار بود چنین اتفاقی رخ دهد باید مسابقه سپیدرود – پیکان به‌مانند سایر تیم‌ها یک روز زودتر برگزار می‌شد.

 این در حالی رخ‌داده که باشگاه سپاهان به‌عنوان میزبان سپیدرود، هم یک روز زودتر مسابقه‌اش برگزارشده و هم هفته گذشته در خانه به میدان رفته است و سپیدرود مجبور شده بدون تمرین و با یک جلسه ریکاوری در برابر سپاهان قرار بگیرد و با توجه به عدم پرواز مستقیم رشت – اصفهان و بعد مسافت زمینی یقیناً این امر موجب بروز کیفیت منفی در روز مسابقه بر تیم سپیدرود خواهد شد.

اینکه چرا سازمان لیگ در تغییر برنامه‌ها سیاست یک بام و دوهوا را در پیش می‌گیرد بر باشگاه سپیدرود به‌شدت پوشیده و مبهم است و این باشگاه منتظر شنیدن دلایل مسئولان سازمان لیگ است.

 

منبع: فارس

کد مطلب: 31910

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر