معاون تربیت و آموزش نیروی دریایی:

در حوزه‌های نظری به موفقیت‌های بسیار خوبی دست‌یافته‌ایم

معاون تربیت و آموزش نیروی دریایی بابیان اینکه در حوزه‌های نظری به موفقیت‌های بسیار خوبی دست‌یافته‌ایم گفت: توجه به اساتید مجرب جهت استفاده از توانایی‌های علمی و آموزشی آنان همواره موردتوجه نیروی دریایی راهبردی ارتش بوده است.

در حوزه‌های نظری به موفقیت‌های بسیار خوبی دست‌یافته‌ایم

گیلان خبر: امیر دریادار دوم شهرام ایرانی پیش از ظهر امروز در حاشیه بازدید از بخش های آموزشی مرکز آموزش تخصصهای دریایی باقرالعلوم(ع) در جمع فرماندهان با تسلیت شهادت امام جواد (ع) و ابراز خرسندی از حضور در این مرکز اظهار کرد: مرکز آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم (ع) نداجا یکی از مهم‌ترین مراکز آموزشی این نیرو محسوب می‌شود و آموزش یکی از محوری‌ترین امور این مرکز است.

معاون تربیت و آموزش نیروی دریایی تصریح کرد: تلاش‌های صورت گرفته در مراکز آموزشی نیروی دریایی به‌ویژه این مرکز قابل‌تحسین است و در حوزه‌های نظری به موفقیت‌های بسیار خوبی دست‌یافته‌ایم.

وی با اشاره به شعار امسال نیروی دریایی ارتش مبنی بر «ارتقای مهارت» افزود: برای رسیدن به یک مهارت خوب نیاز به آموزش مستمر و باکیفیت وجود دارد و این مرکز با توجه به امکانات آموزشی بی‌نظیر و پیشرفته نقش پررنگی در پیشرفت امور آموزشی کارکنان نیروی دریایی راهبردی ارتش دارد.

ایرانی با تأکید بر لزوم شناسایی اساتید نخبه و شاخص به‌ویژه در مراکز آموزشی نیروی دریایی گفت: توجه به اساتید مجرب جهت استفاده از توانایی‌های علمی و آموزشی آنان همواره موردتوجه نیروی دریایی راهبردی ارتش بوده است.

تیم بازرسی و ارزیابی معاونت تربیت و آموزش نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران به مدت 2 روز از 17 بخش آموزشی زیرمجموعه مرکز آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم (ع) بازدید خواهند کرد.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 31959

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر