پیش بازی سپاهان - سپیدرود؛

نبرد شاه‌ماهی‌های شهر باران در دیار زاینده‌رود

دو تیم سپیدرود رشت و سپاهان اصفهان در حالی در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف یکدیگر خواهند رفت که هر دو تیم با پیروزی به‌دست‌آمده از هفته چهارم از روحیه بالایی برای این دیدار برخوردارند.

نبرد شاه‌ماهی‌های شهر باران در دیار زاینده‌رود

گیلان خبر: سرخ‌های شهر باران با پیروزی خفیف یک بر صفر برابر پیکان تهران توانستند در روز خداحافظی کاپیتانشان اولین سه امتیاز تاریخ باشگاه در لیگ برتر جدید را به دست بیاورند و از بحران بی‌امتیازی دربیایند.

در آن‌سوی میدان سپاهانی قرار دارد که با گماردن کرانچار می‌خواهد دوباره به‌روزهای اوج خود بازگرد. طلایی پوشان دیار زاینده‌رود با پیروزی دو بر صفر در دربی اصفهان از روحیه بالایی برخوردار شده‌اند و می‌خواهند دومین پیروزی متوالی‌شان در لیگ برتر را جشن بگیرند.

پیام صادقیان می‌تواند چهره ویژه این نبرد باشد. وی پس از خداحافظی کاپیتان باسابقه سپیدرود رشت که با کلی حرف‌وحدیث همراه بود توانست ره به لیست سپیدرودی‌ها بیابد و بلافاصله در لیست 19 نفره اعزامی به دیار زاینده‌رود قرار گرفته است. حضور پیام صادقیان آماده در زمین می‌تواند ورق را به سود شاه‌ماهی‌های دیار باران برگرداند.

سپاهانی‌ها به گفته سرمربی تیمشان در ضربات ایستگاهی ضعیف عمل می‌کنند و تیم‌های حریف به‌راحتی از این حربه می‌توانند استفاده کنند اما درست در نقطه مقابل، این سپیدرودی‌ها هستند که با داشتن مدافعینی بلندقامت در لیگ دسته اول گل‌های پرشماری از این راه به ثمر رسانده‌اند و احتمالاً در دیدار برابر سپاهان می‌توانند از این ضعف حریف نهایت استفاده را ببرند.

دو تیم پس‌ازاین نبرد به تعطیلاتی دوهفته‌ای خواهند رفت و ازاین‌رو نمی‌خواهند با شکست به استقبال تعطیلات زودهنگام بروند. سپاهان با پیروزی در برابر سپیدرود می‌تواند خود را به جمع بالانشینان لیگ اضافه کند و سپیدرود نیز در صورت پیروزی احتمالی کاملاً از انتهای جدول جدا خواهد شد و بدون هیچ دغدغه‌ای به استقبال تعطیلات خواهد رفت.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 31968

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر