رئیس صندوق کارآفرینی امید رودسر خبر داد

پرداخت بیش از 10 میلیارد ریال تسهیلات در رودسر

رئیس صندوق کارآفرینی امید رودسر از پرداخت بیش از 10 میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه به 64 نفر در حوزه اشتغال، ازدواج و سایر حوزه‌ها خبر داد.

پرداخت بیش از 10 میلیارد ریال تسهیلات در رودسر

گیلان خبر: سید جعفر موسوی در نشست با خبرنگاران این شهرستان اظهار کرد: بیش از 10 میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه به 64 نفر در مدت چهارماهه نخست امسال پرداخت شد.

وی بابیان اینکه این تسهیلات در سه حوزه اشتغال، ازدواج و سایر حوزه‌ها پرداخت‌شده است خاطرنشان کرد: در سال گذشته بیش از 27 میلیارد ریال برای 157 نفر تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت‌شده است.

رئیس صندوق کارآفرینی امید رودسر اشتغال جوانان، زنان سرپرست خانوار، کارآفرینان و کارفرمایان و سپرده‌گذاران را از جامعه هدف تسهیلات صندوق کارآفرینی امید برشمرد و تصریح کرد: بهره تسهیلات این صندوق چهاردرصدی بوده و برای وام‌های اشتغال بازپرداخت در طول مدت چهارتا پنج سال است.

موسوی از افتتاح سه پروژه عام‌المنفعه رودسر بااعتباری بالغ‌بر 7.2 میلیارد ریال تسهیلات دولتی و آورده شخصی در هفته دولت امسال خبر داد و گفت: این پروژه‌ها شامل پارک بازی کودک در رودسر، یک واحد تولیدی نان سنتی تمیجان در روستای تمیجان بخش مرکزی و فرآوری و بسته‌بندی گیاهان دارویی در روستای نیلو بخش رحیم‌آباد است.

وی افزود: با افتتاح این پروژه‌ها به‌طور مستقیم برای 12 نفر شغل ایجاد می‌شود.

 

منبع: فارس

کد مطلب: 31969

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر