امام‌جمعه سیاهکل :

لزوم توجه دولت به قشر محروم و مستضعف جامعه

امام‌جمعه سیاهکل به لزوم توجه بیش‌ازپیش دولت به قشر محروم و مستضعف جامعه تأکید کرد و گفت: پیشرفت دولت در راستای پیشرفت نظام جمهوری اسلامی ایران است.

لزوم توجه دولت به قشر محروم و مستضعف جامعه

گیلان خبر: محمدرضا شکسته‌دل دولت را از اجزای نظام برشمرد و اظهار کرد: دولت جمهوری اسلامی از ارکان و اجزای نظام اسلامی است پیشرفت دولت در راستای پیشرفت نظام است و شکست دولت نیز شکست نظام است.

وی بابیان اینکه دولت باید نکاتی را در رابطه با خدمت به مردم موردتوجه قرار بدهد، افزود:  باید کارهایی که انجام‌شده را به‌خوبی انعکاس دهند و کارها و پروژه‌هایی را که در دست اقدام دارند را نیز به مردم اعلام کنند.

امام‌جمعه سیاهکل توجه به اقشار ضعیف و مستضعفان را از دیگر وظایف دولتمردان نام برد و گفت: هرچقدر برای مردم کار بشود بازهم کم است و تمام تلاش و توان ما باید برای خدمت به مردم به کار گرفته شود.

شکسته‌دل بیان کرد: باید تمام توان دولت صرف ارائه خدمات گسترده به اقشار مختلف مردم بکار گرفته شود و توجه به مستضعفان بیش‌ازپیش دیده شود.

وی با اذعان به اینکه دولت باید نقدپذیر باشد و منتقدان نیز باید با نیت خیرخواهی و سازنده دولتمردان را موردانتقاد قرار دهند، تصریح کرد: مقام معظم رهبری هم تأکید دارند که منتقدان از روی دلسوزی دولتمردان را موردانتقاد قرار دهند و در نقد خود انصاف را رعایت و محاسن کار دولتمردان را نیز ببینند.

امام‌جمعه سیاهکل با تأکید بر اینکه دولتمردان باید نسبت به‌نقد منتقدان ناراحت نشوند و نقدهای سازنده را در جهت درست و صحیحی آن بکار بندند و عکس‌العمل مطلوب نسبت به نقدها از خود نشان دهند، خاطرنشان کرد:  ما توصیه به ‌نقدهای تند نمی‌کنیم اما اگر نقدها تند نیز بود دولتمردان باید با سعی صدر بالا باشند و از نقدها استفاده کنند.

شکسته‌دل افزود: دولتمردان باید به مردم خدمت بی‌منت کنند و هر جا که نتوانستند خدمتی را در حد مطلوب و شایسته ارائه کنند با گشاده‌رویی با مردم رفتار کنند.

وی بابیان اینکه عرض خدا قوت به همه دولتمردانی داریم که شبانه‌روز در راستای خدمت خالصانه به مردم مشغول هستند، گفت: نباید مردم را ناراحت کرد و باید تمام توان را در راستای پیشرفت کشور بکار بست و روزبه‌روز سطح خدمات به مردم را بالا برد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 32178

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر