کارمندان و مدیران نمونه آستارا تجلیل شدند

کارمندان و مدیران نمونه شهرستان آستارا در نخستین روز از هفته دولت در طرح سالم‌سازی سفیر امید این شهرستان تجلیل شدند.

کارمندان و مدیران نمونه آستارا تجلیل شدند

گیلان خبر: فرماندار شهرستان آستارا شامگاه روز پنجشنبه در مراسم تجلیل از کارمندان و مدیران نمونه این شهرستان در طرح سالم‌سازی سفیر امید اظهار کرد: هر دولتی در مسیر رشد و بالندگی ایران اسلامی برنامه‌هایی دارد که یک بخش از این برنامه‌ها مربوط به دولت تدبیر و امید است.

یونس رنجکش کیسمی با بیان اینکه در تلاش هستیم در مسیر توسعه کشور گام‌های بلندی برداریم، تصریح کرد: افزایش اعتبارات عمرانی و رشد خدمات قابل‌ارائه در عرصه‌های مختلف از جمله اتفاقات خوبی بود که در طول چهار سال گذشته در شهرستان آستارا رخ داده است.

وی با اشاره به اینکه برای چشم‌انداز آینده برنامه‌ریزی‌هایی را در بحث توسعه زیرساخت‌های شهرستان پیش‌بینی‌شده است، خاطرنشان کرد: انجام پیگیری‌های لازم در این حوزه در دستور کار قرار گرفته تا بتوانیم در بخش رفع نگرانی‌ها و محرومیت‌هایی که در گوشه و کنار این شهرستان وجود دارد گامی برداریم.

فرماندار شهرستان آستارا کارمندان متعهد و متخصص را سرمایه‌های کشور دانست و بیان کرد: پایان کار کارمندی بازنشستگی نیست و با هدف استفاده از همه ظرفیت‌های نیروی انسانی می‌توان بازنشستگان را در حوزه مشورت‌ها به کار گرفت.  

رنجکش کیسمی ضمن تأکید بر پایبندی دولت و دولتمردان بر اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی گفت: دولت تدبیر و امید تمام تلاش خود را برای احیای ارزش‌های انقلاب اسلامی با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری به کار می بندد.

تعدادی از کارمندان و مدیران نمونه شهرستان آستارا در نخستین روز از هفته دولت در طرح سالم‌سازی سفیر امید شهرستان تجلیل شدند. تجلیل از بانوان محجبه، اجرای نمایش طنز و اجرای چند قطعه آهنگ پاپ از دیگر بخش‌های این مراسم بود.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 32181

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر