در رقابت‌های بین‌المللی سبک شوتوکان اصفهان رقم خورد؛

بانوان کاراته کای گیلانی در رقابت‌های بین‌المللی سبک شوتوکان اصفهان موفق به کسب 14 مدال رنگارنگ شدند.

در رقابت‌های بین‌المللی سبک شوتوکان اصفهان رقم خورد؛

گیلان خبر: در دومین رقابت‌های بین‌المللی بانوان سبک شوتوکان، کاراته کاهای گیلانی موفق به کسب یک نشان طلا، شش نشان نقره و هفت نشان برنز شدند. در این رقابت‌ها تیم‌های اصفهان و کرمان به ترتیب مقام‌های قهرمانی و نائب قهرمانی را کسب کردند. کاراته کاهای هرمزگان و مرکزی نیز مقام سوم مشترک را از آن خود کردند.

این رقابت‌ها به میزبانی نجف‌آباد اصفهان و در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد. در بخش بانوان 760 کاراته کا با یکدیگر به رقابت پرداختند. در بخش مردان نیز 770 کاراته کا با یکدیگر به رقابت پرداختند که در این بخش نیز تیم اصفهان موفق به کسب مقام قهرمانی شد. کاراته کاهای هرمزگانی مقام نائب قهرمانی و کاراته کاهای فارس و مرکزی مقام سوم مشترک را از آن خود کردند.

گفتنی است دومین دوره رقابت‌های بین‌المللی کاراته سبک شوتوکان در بخش بانوان با حضور کاراته کاهای 22 استان از ایران و چهار کشور تاجیکستان، پاکستان عراق و افغانستان و در بخش آقایان با حضور کاراته کاهای 25 استان از ایران و پنج کشور تاجیکستان، پاکستان، عراق، فیلیپین و افغانستان با نام جام نقش‌جهان ویژه بزرگداشت شهید مدافع حرم، شهید حججی در اصفهان برگزار شد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 32228

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر