نماینده مردم رشت :

دولت با تلاش بی‌وقفه امید ایجاد کن

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی رأی بالای مردم و مجلس به کابینه دولت دوازدهم را موجب امید افزایی جامعه برشمرد و گفت: هیچ بهانه‌ای از سوی دولت برای کم‌کاری‌ها وجود ندارد.

 دولت با تلاش بی‌وقفه امید ایجاد کن

گیلان خبر: محمدصادق حسنی رأی قاطع نمایندگان مجلس به وزرای دولت دوازدهم را نشانه امید برشمرد و اظهار کرد: رأی اعتمادی که نمایندگان مجلس به وزرای دولت تدبیر و امید دادند امیدی را در مردم ایجاد کرده است.

وی با کم‌نظیر توصیف کردن رأی اعتماد مجلس به کابینه دولت دوازدهم افزود: برای نخستین بار در تاریخ مجلس شورای اسلامی بود که از 290 نماینده 288 نماینده حضور داشتند و در جلسه رأی اعتماد شرکت کردند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مردم در خانه ملت بالاترین رأی را به وزرای پیشنهادی دولت دادند و ما رأی اعتماد بالای 260 تایی به نمایندگان را داشتیم.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با اذعان به اینکه نمایندگان کار نیمه‌تمام مردم را تمام کردند، مطرح کرد: نمایندگان رأی قاطع به وزرای پیشنهادی دولت دادند و این بیانگر این است که دولت باید حواسش را جمع کند.

حسنی با تأکید بر اینکه دولت با همکاری مردم و مجلس بهانه‌ای برای کم‌کاری‌ها ندارد، خاطرنشان کرد: مردم با رأی بالای 70 درصدی به رئیس‌جمهور اعتماد و نمایندگان مجلس نیز با رأی بالا کار نیمه‌تمام را تمام کردند و اکنون هیچ بهانه‌ای برای دولت وجود ندارد.

عضو مجمع نمایندگان گیلان با اشاره به عدم اعتماد مجلس به برخی از وزرا در دولت یازدهم تصریح کرد: در دولت قبل برخی از وزرا با مشکلاتی مواجه می‌شدند و رئیس‌جمهور مجبور بود فرد دیگری را برای تصدی وزارتخانه معرفی کند اما اکنون نمایندگان به وزرای پیشنهادی دولت به‌غیراز یک نفر اعتماد کرد و هیچ‌گونه بهانه‌ای برای کم‌کاری‌ها وجود ندارد.

نماینده مردم رشت در خانه ملت با اشاره به اینکه دولت باید به مردم پاسخ دهد که مشکلشان در حال حل شدن است، تصریح کرد: مسئولیت دولت دوازدهم با رأی بالای مردم و مجلس بسیار سنگین شده است و تنها باکار و تلاش بی‌وقفه می‌توانند برای ملت امید ایجاد کنند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 32323

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر