نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال:

هفته دولت یادآور شهدای باتقوا و جهادگر در راه خدا است

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی هفته دولت را یادآور شهدای باتقوا و جهادگر در راه خدایی همچون شهیدان رجایی و باهنر توصیف کرد و گفت: دولتمردان اخلاص و کار بی‌منت را پیشه قرار دهند.

هفته دولت یادآور شهدای باتقوا و جهادگر در راه خدا است

گیلان خبر: محمود شکری با تبریک هفته دولت به دولتمردان سخت‌کوش و انقلابی اظهار کرد: هفته دولت یادگاری از دو شهید بزرگوار و انسان‌های باتقوا و جهادگر در راه خدا است.

وی بابیان اینکه شهید رجایی و باهنر انسان‌هایی ولایتمدار و کاردان و خداترس بودند که خود را وقف و پاسخگوی به مردم می‌دانستند، افزود: شهیدان باهنر و رجایی انسان‌هایی ساده‌زیست بودند که خود را متعلق به طبقات پایین و محروم جامعه می‌دانستند و تمام منش و روش زندگی‌شان بر مبنای اعتقادات مذهبی و خدامحوری بود.

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی با اذعان به اینکه شهیدان رجایی و باهنر انسان‌های واقعی مسلمانی بودند که از جان خود برای اعتلای جامعه هزینه کردند، گفت: هفته دولت هرساله به یاد شهیدان رجایی و باهنر گرامی داشته می‌شود و فرصتی است تا دولتمردان گزارش عملکرد یک‌ساله خود را ارائه کنند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه باید خدا قوت به دولتمردان واقعی الهی گفت که شهیدان رجایی و باهنر را الگوی خود قرار می‌دهند، بیان کرد: دولتمردان ما باید اخلاص و تقوا را برای خود و کار بی‌منت را برای مردم پیشه قرار دهند.

شکری بیان کرد: ما هم از دولتمردان از طرف ملت شریف ایران که خالصانه توان و استعداد خود را در جهت حل مشکلات و ارائه خدمات به مردم بکار می‌گیرند تشکر می‌کنیم.

عضو مجمع نمایندگان گیلان با تأکید بر اینکه‌ای کاش همان صداقت، پاکی، اخلاص، ولایتمداری، اتحاد، بی حاشیگی و خداترسی در همه‌ی دولتمردان ما همچون شهید رجایی و باهنر باشد، افزود: قطعاً انقلاب ما بی‌نظیر است و دشمنان اگر مسئولان خداترس، باتقوا و کاردان را در نظام مقدس جمهوری اسلامی ببینند تا قیام قیامت دشمنی خود را ادامه خواهند داد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 32324

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر