مخالفت اعضای هیات مدیره سپیدرود با استعفای نظرمحمدی

در جلسه‌ای که شامگاه یکشنبه با حضور اعضای هیات مدیره، مدیرعامل، سرپرست و سرمربی سپیدرود برگزار شد، استعفا علی نظر محمدی مورد موافقت قرارگرفته نشد.

مخالفت اعضای هیات مدیره سپیدرود با استعفای نظرمحمدی

گیلان خبر: این جلسه فوق‌العاده هیات مدیره که از ساعت ۲۱ شب تا ساعت‌های بامداد روز دوشنبه ادامه پیدا کرد، در ابتدا علی نظرمحمدی به بیان نقطه نظرات و دلایل استعفای خود، پرداخت و در ادامه میرشهاب مؤمنی مدیرعامل و علی بهارمست سرپرست تیم سخن گفتند.

سپس در ادامه حاضرین در جلسه در خصوص مسائل مطرح‌شده به گفتگو و تبادل‌نظر پرداختند و در پایان با اعلام مخالفت با استعفای سرمربی سپیدرود، صورت‌جلسه‌ای به شرح زیر را اعلام نمودند:

۱- اعضای هیات مدیره و مدیریت باشگاه سپیدرود ضمن مخالفت با استعفای علی نظرمحمدی با اعلام حمایت همه‌جانبه از وی و کادر فنی خواهان ادامه‌ی همکاری و حضور پرقدرت سرمربی و کادر فنی سپیدرود در مفصل جاری شدند.

۲- درخواست سرمربی سپیدرود برای تقویت کادر فنی، مورد موافقت مدیرعامل و اعضای هیات مدیره واقع شد و مقرر گردید سرمربی سپیدرود نسبت به تقویت کادر فنی در آینده‌ای نزدیک اقدام به عمل آورد.

۳- اعضای هیات مدیره با اعلام حمایت مالی و لجستیکی از تنها تیم لیگ برتری شمال ایران، بر تلاش مستمر و مضاعف در جهت جذب منابع مالی پایدار و کمک‌های اقتصادی تأکید نمودند.

۴- اعضای هیات مدیره با اعلام رضایت از روند رو به رشد سپیدرود در لیگ برتر در هفته‌های اخیر با اعلام هدف‌گذاری باشگاه مبنی بر ماندگاری مقتدرانه سپیدرود در لیگ برتر از خانواده بزرگ سپیدرود و به‌ویژه هواداران به‌عنوان اصلی‌ترین سرمایه این تیم ریشه‌دار درخواست نمودند تا با صبوری پیشه کردن به‌مانند همیشه از تیم محبوب خود حمایت نمایند و در برابر مشکلات با اتحاد و همدلی پشتیبان سپیدرود بزرگ باشند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 33449

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر