فرمانده سپاه قدس گیلان:

امروز کسی "انقلابی"است که درفکر"رفع محرومیت"مردم باشد

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب سپاه را نهادی انقلابی دانسته و از آن کارهای انقلابی می‌خواهند، گفت: انقلابی کسی است که در فکر رفع محرومیت بوده و برای این کشور فقط و فقط کار کند.

امروز کسی "انقلابی"است که درفکر"رفع محرومیت"مردم باشد

گیلان خبر: سردار محمد عبدالله‌پور صبح امروز در مراسم معارفه فرمانده سپاه ناحیه رودسر اظهار داشت: شهید حججی روح استقامت ملت بزرگ ایران را به دنیا نشان داد.

وی با اشاره به اینکه شهدای مدافع حرم تربیت‌یافتگان مکتب امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب هستند افزود: امروز ایران اسلامی به برکت خون‌های پاک شهدا گام‌های بزرگی را برداشته و برخی از پیروزی‌های به‌دست آمده از تصور انسانی خارج است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب سپاه پاسداران را نهادی انقلابی دانسته و از آن کارهای انقلابی می‌خواهند اعلام کرد: انقلابی کسی است که در فکر رفع محرومیت بوده و برای این کشور فقط و فقط کار کند.

وی گفت: برخی امروز به‌دنبال بزرک کردن دشمنان هستند و حساسیتی روی دشمنان ندارند. امروز ایران اسلامی به برکت خون شهدا و ایستادگی مردم با رهبری مقام عظمای ولایت در اوج عزت و اقتدار قرار دارد.

سردار عبدالله‌پور با اشاره به اینکه فتنه خط قرمز نظام است تصریح کرد: سپاه پاسداران در مقابل هر کسی که می‌خواهد به ستون این انقلاب و ولایت فقیه حمله کند مثل کوه ایستاده و از این اصول حفاظت می‌کند.

 در پایان این مراسم ضمن قدردانی از زحمات سرهنگ پاسدار حسین مصطفی‌پور، سرهنگ پاسدار ناصر پورکریمی به‌عنوان فرمانده سپاه ناحیه رودسر معرفی شد.


منبع: تسنیم

 

 

کد مطلب: 33488

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر