هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور

شاهین خزر رودسر مقابل پیام کویر اردکان یزد به برتری رسید

در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور تیم شاهین خزر رودسر در خانه مقابل میهمانش پیام کویر اردکان یزد به برتری رسید.

شاهین خزر رودسر مقابل پیام کویر اردکان یزد به برتری رسید

گیلان خبر: در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور، شامگاه یکشنبه  تیم شاهین خزر رودسر در خانه مقابل میهمانش پیام کویر اردکان یزد به برتری رسید.

در این دیدار که  در زمین ساحلی شهرداری رودسر برگزار شد دو تیم در حالی‌که در وقت‌های قانونی با نتیجه سه به سه مساوی بودند تیم شاهین خزر رودسر در وقت‌های اضافه یک گل دیگر به ثمر رساند و در مجموع با نتیجه چهار بر سه مقابل میهمانش به برتری رسید.

برای شاهین خزر رودسر در این دیدار سینا رحمتی سه بار و رضا صداقت یک‌بار گلزنی کردند و یرای تیم پیام کویر اردکان یزد هم حمیدرضا دهستانی، مجید عباس‌پور و سیدمحمود موسوی هر کدام یک‌بار گلزنی زدند.

سرمربی و کاپیتان تیم شاهین خزر رودسر در پایان این دیدار در گفت‌و‌گو با تسنیم اظهار داشت: امروز به‌دلیل بارندگی شدیدی که طی دو روز گذشته در رودسر داشتیم زمین، شرایط مساعدی برای بازی نداشت.

رضا مهرورز با اشاره به اینکه بازی مانند یک فوتبال سالنی شده بود اعلام کرد: نامساعد بودن زمین باعث شد تا هر دو تیم برای ارائه بازی به مشکل برخورد کنند و این موضوع بر کیفیت بازی تاثیر گذاشت.

وی گفت: بازیکنان شاهین خزر رودسر با وجود اینکه در دو هفته گذشته تمرین نداشتند امروز از لحاظ فنی روز خوبی را سپری کردند ضمن اینکه بازیکنان امید تیم هم تازه از بوشهر برگشته و خسته بودند ولی با همه این شرایط بازی را بردیم.

سرمربی تیم پیام کویر اردکان یزد در پایان بازی با وجود تلاش برای گفت‌وگو، حاضر به مصاحبه نشد.

دهمین دوره لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور با حضور 11 تیم به ‌صورت دوره‌ای در حال برگزاری است.


منبع: تسنیم

 

 

کد مطلب: 33490

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر