رئیس گروه بازرسی وزارت کشور:

اقدامات ستاد ساماندهی سواحل آستارا رضایت‌بخش بود

رئیس گروه بازرسی وزارت کشور ضمن ابراز رضایت‌مندی از اقدامات ستاد ساماندهی سواحل شهرستان آستارا گفت: اقدامات خوب انجام شده در این شهرستان موجب عدم وجود غریق و پرداخت به‌موقع حقوق ناجیان شد.

اقدامات ستاد ساماندهی سواحل آستارا رضایت‌بخش بود

گیلان خبر: علی‌رضا جانه عصر امروز در نشست بررسی عملکرد و ارزیابی اقدامات ستاد ساماندهی سواحل این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری اظهار کرد: اقدامات خوب انجام شده در این شهرستان موجب عدم وجود غریق و پرداخت به‌موقع حقوق ناجیان شد.

رئیس گروه بازرسی وزارت کشور ضمن ابراز رضایت‌مندی از اقدامات ستاد ساماندهی سواحل شهرستان آستارا تصریح کرد: مدیریت خوب انجام گرفته در این شهرستان موجب همگرایی دستگاه‌های اجرایی در راستای افزایش خدمات‌دهی به گردشگران و تولید رضایتمندی شده است.

فرماندار شهرستان آستارا نیز در نشست مذکور با اشاره به مجموعه اقدامات انجام گرفته در ۱۸ و نیم کیلومتر نوار ساحلی آستارا خاطرنشان کرد: با همراهی مجموعه‌ای از مدیران و دستگاه‌های اجرایی تلاش شد تا خدمات مناسبی با توجه به امکانات موجود داشته باشیم.

یونس رنجکش کیسمی با اشاره به برگزاری 20 جشنواره موضوعی با حضور هزاران نفر از گردشگران در سواحل آستارا، بیان کرد: مجموعه اقداماتی که در ستاد ساماندهی سواحل انجام شده است تنها با انجام مدیریت داشته‌های شهرستان بوده و هیچ اعتباری تاکنون در این زمینه در اختیار فرمانداری قرار نگرفته است.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان آستارا نیز در نشست مذکور یکی از ظرفیت‌های مهم آستارا را دریا و سواحل آن دانست و گفت: با توجه به موقعیت خاص این شهرستان هرساله پذیرای گردشگران بی‌شماری از اقصی نقاط کشور هستیم که از جاذبه‌های گردشگری شهرستان آستارا دیدن می‌کنند.

سرهنگ پاسدار جهانبخش آرمان با اشاره به اینکه نوع رویکرد ایجاد شده منجر به اجرای برنامه‌های جامع با هدف‌گذاری اثربخش در حوزه‌های مختلف فرهنگی و آموزشی شده است، افزود: امسال 15 برنامه جذاب و متنوع در طرح سالم‌سازی سفیر امید شهرستان آستارا با هدف ایجاد فضای سالم و شاد به اجرا درآمد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 33805

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر