امام‌جمعه رودسر:

باید همیشه برای دفاع آماده بود

امام‌جمعه رودسر با تأکید بر لزوم الگو گیری از تجارب دفاع مقدس در جنگ تحمیلی فرهنگی علیه ایران گفت: جنگ تحمیلی به ما فهماند که باید برای دفاع همیشه با به‌کارگیری از پیشرفته‌ترین سلاح روز آماده دفاع بود.

باید همیشه برای دفاع آماده بود

گیلان خبر: حجت‌الاسلام‌والمسلمین تقی روحانی با تبریک فرارسیدن هفته دفاع مقدس به ملت ایران و امت اسلامی اظهار کرد: جنگ تحمیلی جنگی نابرابر علیه جمهوری اسلامی ایران باید و به‌صورت صد درصد بر ما تحمیل شد.

وی بابیان اینکه جنگ تحمیلی از نظام سلطه و استکبار جهانی بر ما تحمیل شد، افزود: جنگ تحمیلی برای شکستن مسیر اهداف انقلاب اسلامی بود تا نتواند در جهان سربلند کند.

امام‌جمعه رودسر با اشاره به نابرابر بودن جنگ عراق علیه ایران، گفت: جمهوری اسلامی ایران با 10 ها کشور نه صرفاً عراق در حال دفاع بود که یادآوری پیروزی آن روزها برای ملت ایران بسیار شیرین و لذت‌بخش است.

روحانی بابیان اینکه هفته دفاع مقدس برای کشورهای مقاومت نیز یک پدیده مبارک است، مطرح کرد: الگوبرداری کشورهای منطقه از ایران در دفاع از منافع خود و اسلام یک ارزش است و از این منظر برای آن‌ها نیز هفته دفاع مقدس یک ایام شیرین و تاریخ‌ساز است.

وی با اعلام اینکه ملت ایران در دوران جنگ 8 ساله درس‌ها گرفته‌اند، افزود: امروزه مردم ایران تجاربی از جنگ تحمیلی به دست آورده‌اند که باید تجارب خود را در راستای مقابله با جنگ تحمیلی فرهنگی نیز بهره بگیرند.

امام‌جمعه رودسر با اذعان به اینکه جنگ به همه فهماند باید همیشه دست به ماشه آماده بود، خاطرنشان کرد: باید همیشه سلاح ما آماده‌به‌کار و به‌روز باشد و نیروهای مسلح باتجربه 8 سال دفاع مقدس همیشه باید پادررکاب و با پیشرفته‌ترین سلاح و به‌دوراز همه‌ی جنجال‌های جهانی آماده باشند تا اگر زمانی دشمن دیگری حماقت کرد و به کشور حمله کرد در همان روزهای نخست آن را بر سر جای خود بنشانند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 34065

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر