رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور:

دنیا اکنون آمریکا را همچون صدام منزوی کرده است

رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور بابیان اینکه دنیا اکنون آمریکا را همچون صدام منزوی کرده است، گفت: ملت ایران در کنار هم قرار گرفتن و حفظ وحدت می‌تواند به خواسته‌های خود برسد.

دنیا اکنون آمریکا را همچون صدام منزوی کرده است

گیلان خبر: محمدباقر نوبخت امروز در مراسم آغاز سال تحصیلی 97-96 در رشت، بابیان اینکه موفقیت برای همه دانش آموزان یک آرزو است، اظهار کرد: در فضای رقابتی بین دانش آموزان همه در تلاشند تا در گروه آموزشی خود از مدرسه تا مقاطع بالاتر موفقیت حاصل کند.

وی بابیان اینکه کشورها بر مبنای توسعه دسته‌بندی می‌شوند، افزود: یکی از ارکان توسعه امنیت و استقلال مردم است.

رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور بابیان اینکه امنیت و آرامش داخلی از ارکان توسعه است که باید در درون ایجاد شود، گفت: هیچ کشوری حاضر نیست برای ایجاد امنیت و آرامش کشور دیگر تلاش کند.

نوبخت بابیان اینکه اکنون ما از مشکلات در میانمار و یا اشغال عراق و سوریه غصه می‌خوریم، بیان کرد: غصه خوردن ایران برای کشورهای منطقه و تأمین امنیت و دارو برای آن‌ها بیانگر بزرگ بودن ملت ایران است.

سخنگوی دولت با اشاره به اشغال ایران توسط عراق در دوران جنگ اظهار کرد: اگر تاریخ صحنه‌های جنگ را فراموش کند در حق ملت ایران جفا کرده است.

رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور بابیان اینکه رزمندگان اسلام با حداقل امکانات در مقابل دشمن جنگیدند، گفت: در جنگ نابرابر بسیاری از رزمندگان دفاع مقدس همچون امام حسین و یارانش درراه خدا کشته شدند.

نوبخت بابیان اینکه عراق به ما حمله کرد اما اکنون چشم امیدش به ما دوخته‌شده، گفت: اکنون ایران در عراق نفوذ کرده و همین امر باعث تهدید از سوی آمریکا و نظام سلطه شده است.

وی بابیان اینکه شهدا و رزمندگان اسلام به‌پاس جان‌فشانی‌های خود برای ما امنیت ایجاد کرده‌اند، گفت: اکنون با بازنگری در تاریخ دفاع مقدس مشخص می‌شود که ایران جز قدرت، عزت و تثبیت استقلال چیز دیگری به دست نیاورده است.

سخنگوی دولت بابیان اینکه استکبار جهانی به خاطر فعالیت‌های هسته‌ای ایران را تهدید می‌کرد، گفت: درگذشته همه‌ی کشورهای اروپایی در پشت آمریکا ظاهر بودند اما در حال حاضر همه آمریکا را دیوانه و ناقض عهد می‌شناساند.

رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور بابیان اینکه دنیا اکنون آمریکا را همچون صدام منزوی کرده است، گفت: ملت ایران در کنار هم قرار گرفتن و حفظ وحدت می‌تواند به خواسته‌های خود برسد.

نوبخت بابیان اینکه دانش آموزان امروز باید آینده‌سازان فردا باشند، افزود: اکنون امروز بسیاری از بزرگان کشور و آن‌هایی که بزرگ‌مردان کشور هستند در همین مدارس حضور داشتد و اکنون از تصمیم گیران کشور هستند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 34529

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر