رئیس پلیس راهور گیلان مطرح کرد

آبگرفتگی و ترافیک شدید در شهرهای استان گیلان

رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان گیلان آخرین وضعیت ترافیکی شهرهای استان گیلان را با توجه به بارندگی‌های شدید اخیر تشریح کرد.

آبگرفتگی و ترافیک شدید در شهرهای استان گیلان

گیلان خبر: سرهنگ محمدرضا محمدی با اشاره به بارش‌های شدید باران در استان گیلان اظهار داشت: در شهرستان لاهیجان آبگرفتی معابر در بلوار امام رضا (ع) این شهر و کمربندی‌های منتهی به آن وجود دارد.

وی با اعلام اینکه در انزلی در خیابان نواب، میدان شهیدان کریم بخش و بلوار انتظام آبگرفتگی معابر رخ داده است اعلام داشت: در شهرستان لنگرود میدان امام حسن مجتبی (ع) و بلوار امام رضا (ع) به‌ سمت چمخاله دچار آبگرفتگی شده است.

محمدی با اشاره به اینکه در شهر آستارا نیز در بخش‌هایی از محدوده بلوار جانبازان آبگرفتگی وجود دارد ابراز داشت: پل آب‌نمای شهر تالش که همواره در زمان بارندگی‌ها دچار آب گرفتگی می‌شد زیر آب رفته و پل حویق تالش دچار خسارت شده است.

رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان گیلان افزود: در شهرستان ماسال کنده کاری‌ها و حفاری‌های صورت گرفته باعث ایجاد آبگرفتگی در خیابان‌های معلم و سردار جنگل شده و شهروندان این شهر برای تردد در این خیابان‌ها با مشکل مواجه شدند.

وی با بیان اینکه در شهر رشت چهار راه حشمت، کوی بیانی، بلوار شهید قلی‌پور و نقاط دیگر دچار آبگرفتگی شده‌اند گفت: حوزه‌های خدماتی از دیروز در نقاط آبگرفته حضور پیدا کردند و پلیس راهور با آماده‌باش کامل و حداکثری در جاده‌ها حضور‌ دارد.

محمدی با اعلام اینکه دو سانحه جرحی که یکی از این دو در شهرستان رشت اتفاق افتاده است و خودروی کامیون با عابر پیاده تصادف کرده  بیان داشت: در سانحه دیگری که در شهر لاهیجان رخ داد یک موتورسیکلت با عابر پیاده برخورد کرد.

رئیس پلیس راهور گیلان با اشاره به اینکه هر دو تصادف رخ داده در روز گذشته با عابران پیاده بوده است افزود: قطعاً در هوای بارانی عابران پیاده حواسشان به اطراف نیست و شیشه خودروها نیز بخار زده است و از این رو رانندگان باید تمام تمرکز خود را به جلو بگذارند و سرعت مطمئنه را رعایت کنند.


منبع: تسنیم

 

 

کد مطلب: 35380

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر