معاون هلال‌احمر استان گیلان:

جسددومین سرنشین شناورغرق شده دراستان گیلان کشف شد

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان گیلان با بیان اینکه جسد دومین سرنشین شناور غرق شده در استان گیلان کشف شد گفت: جسد کشف شده متعلق به دومین تبعه هندی این شناور است.

جسددومین سرنشین شناورغرق شده دراستان گیلان کشف شد

گیلان خبر: سیاوش غلامی با اشاره به اینکه در پی غرق شدن شناور گسپرل در منطقه حاجی بکنده جستجو برای پیدا شدن 4 سرنشین این شناور در نوار ساحلی استان گیلان همواره ادامه دارد اظهار داشت: صبح امروز دومین جسد سرنشین شناور غرق شده کشف شد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان گیلان با بیان اینکه جسد مذکور در منطقه امین‌آباد در درون آب کشف شده است تصریح کرد: دقایقی قبل تیم جستجو جسد دومین سرنشین شناور غرق شده گسپرل را در سواحل امین‌آباد از داخل آب به بیرون کشیدند.

غلامی با تاکید بر اینکه طبق گزارش‌ و شواهد‌ اولیه جسد کشف شده متعلق به دومین خارجی سرنشین شناور غرق شده است تصریح کرد: جسد مذکور جهت بررسی و تحقیقات به پزشکی قانونی استان گیلان منتقل شده است.

وی با اشاره به اینکه عملیات جستجو برای یافتن دو سرنشین دیگر این شناور در نوار ساحلی استان گیلان به‌طور ویژه ادامه دارد خاطرنشان کرد: نیروهای امدادی هلال‌ احمر، پلیس، مرزبانی، نیروی دریایی، بنادر و کشتیرانی و دریابانی همواره در حال عملیات جستجو هستند. 

معاون امداد و نجات هلال‌ احمر استان گیلان با اشاره به اینکه تاکنون اطلاعی از سرنوشت دو سرنشین گیلانی این شناور در دست نیست تصریح کرد: عملیات جستجو تا اطلاع دقیق از سرنوشت دو سرنشین دیگر شناور گسپرل در نوار ساحلی استان گیلان همچنان ادامه دارد.


منبع: تسنیم

 

 

کد مطلب: 35383

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر