رئیس پلیس راه استان گیلان:

بارش باران در تمام محورهای استان گیلان ادامه دارد

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان با بیان اینکه بارش باران در تمام محورهای استان ادامه دارد، گفت: محورهای جلگه‌ای و کوهستانی گیلان باز است.

بارش باران در تمام محورهای استان گیلان ادامه دارد

گیلان خبر: سرهنگ حسین محمدپور اظهار داشت: بارش باران در تمام محورهای استان گیلان ادامه دارد و بارش برف در برخی از محورهای استان گیلان که در ‌ارتفاعات قرار دارند رخ داده است.

وی با بیان اینکه محورهای جلگه‌ای و کوهستانی استان گیلان باز است و مشکلی در تردد خودروها وجود ندارد عنوان داشت: بارش برف از روز گذشته در محورهای اسالم به خلخال و پونل به خلخال برف 10 تا 15 سانتی‌متری را برجا گذاشته است.

محمدپور با اشاره به اینکه با تلاش راهداری استان گیلان و تیم‌های اعزامی پلیس راه استان گیلان تمام محور اسالم به خلخال و پونل به خلخال باز است اعلام داشت: طبق استعلامات گرفته شده از اردبیل، محورهای منتهی به استان گیلان در استان اردبیل هم ‌باز است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گیلان با تاکید بر اینکه بارندگی‌ها در استان گیلان ادامه دارد خاطرنشان کرد: افرادی که قصد سفر به استان گیلان را دارند باید به این مسئله توجه کنند که سطح معابر استان گیلان لغزنده است و از این رو رانندگان باید با سرعت مطمئنه حرکت کنند.

وی با بیان اینکه رانندگان در هنگام رانندگی در شب که دید کمتری نسبت به روز وجود دارد باید توجه خود به عابران پیاده و موتورسواران را بیشتر کنند افزود: چرخ‌های وسیله نقلیه تاثیر زیادی بر لغزندگی خودرو دارد و رانندگان باید حتماً توجه کافی به این مسئله داشته باشند.


منبع: تسنیم

 

 

کد مطلب: 35384

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر