معصومه زارع:

انتظارات از تیم فوتسال شهرداری رشت بالاست

سرمربی تیم فوتسال شهرداری رشت گفت: بحث ادغام دو تیم فوتسال می‌رشت و سپیدرود به‌هیچ‌وجه عملی نبود و تشکیلات دو تیم جدا از هم می‌باشند.

انتظارات از تیم فوتسال شهرداری رشت بالاست

گیلان خبر: معصومه زارع بابیان اینکه دو تیم لیگ برتری فوتسال رشت تشکیلاتی جدا از یکدیگر داشتند اظهار کرد: از همان ابتدا که بحث ادغام این دو تیم مطرح شد معلوم بود که کاری است غیرممکن. این دو تیم با تشکیلاتی متفاوت از یکدیگر عملاً توان ادغام نداشتند.

وی بابیان اینکه 21 مهرماه آغاز لیگ برتر فوتسال بانوان است، گفت: در اولین دیدار در رفسنجان به مصاف مس این شهر خواهیم رفت و در هفته دوم نیز در ورزشگاه خانگی به مصاف سیاه‌جامگان مشهد می‌رویم.

سرمربی تیم فوتسال شهرداری رشت افزود: به خاطر مشکلاتی که در پیش فصل داشتیم تیممان دیر بسته شد و به همین جهت زمان کافی برای بدن‌سازی و هماهنگی نفرات وجود نداشت لیکن ازآنجایی‌که اکثر بازیکنانمان بومی هستند و از لیست یازده نفره تنها نفر سه غیربومی داریم، بازیکنان شناخت خوبی از هم دارند.

وی بیان کرد: میانگین سنی بازیکنان شهرداری تنها 25 سال است و با اتکا به همین نیروی جوانی می‌توانیم شگفتی‌ساز لیگ باشیم.

سرمربی شهرداری رشت در پایان بابیان اینکه انتظارات در فصل جدید از تیم فوتسال شهرداری بالاست گفت: دومین فصل متوالی است که در لیگ برتر حضور داریم و کسب یکی از جایگاه‌های نیمه بالایی جدول اولویت ما خواهد بود. بودجه تیممان در شورا مصوب شده است و امیدواریم فصل خوبی را سپری کنیم.

گفتنی است رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان با حضور دوازده تیم برگزار می‌شود و تیم فوتسال شهرداری رشت تنها نماینده گیلان در این رقابت‌ها است. تیم فوتسال می‌رشت سپیدرود دیگر نماینده گیلان در این رقابت‌ها به دلیل مشکلات مالی از حضور در بازی‌ها انصراف داده و سیاه‌جامگان مشهد جایگزین این تیم شد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 35868

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر